Freelance Operationeel Beheerder Microsoft 365 (2FTE) opdracht
Over deze opdracht
2FTE Operationeel Beheerder Microsoft 365 voor 25.000 gebruikers bij ministeries van EZK, LNV en onderliggende diensten. Locatie onbekend (op locatie).
Voor het team Collaboration Services binnen Werkplekdiensten ben je verantwoordelijk voor het oplossen van incidenten en problems op Microsoft 365 producten, waaronder Microsoft Teams, Microsoft Exchange (Online), Microsoft Outlook en EntraID. De omgeving ondersteunt 25.000 gebruikers van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat, het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur en alle onderliggende diensten en agentschappen. Ervaring met NextCloud (Files, Talk) en Open-Xchange is zeer gewenst. De rol is gericht op een soevereine en open source werkplek. De locatie is onbekend, maar het werk vindt op locatie plaats. Interesse in en ervaring met NextCloud (Files, Talk) en Open-Xchange is zeer gewenst.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Microsoft 365 (1) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.