Freelance Outsystems Developer opdracht
2026-09-15 20:24:13 LeidenOver deze opdracht
Outsystems Developer voor Project ISB bij Belastingdienst in Leiden (op locatie). Rol betreft ontwikkeling, integratiebeheer en begeleiding van junior ontwikkelaars.
Voor de Belastingdienst in Leiden wordt een Outsystems Developer gezocht voor het Project Individuele Schadebeoordeling (ISB), onderdeel van het programma Buitengewone Zaken Blauw (BZB). BZB werkt aan urgente, politiek complexe opdrachten met een tijdelijk karakter, zoals herstelwerkzaamheden en innovatieve oplossingen zoals kunstmatige intelligentie en procesautomatisering. De rol richt zich op het opzetten, configureren en beheren van integraties tussen Outsystems en andere applicaties, databases of diensten, met ervaring in IT-infrastructuur en data-integraties. Daarnaast omvat de functie het leiden en begeleiden van junior ontwikkelaars en werken volgens Agile en Scrum werkwijzen. Ervaring met het programma BZB en Outsystems certificering zijn een pré. De opdracht is op locatie in Leiden en maakt deel uit van een tijdelijk project met interdepartementale afstemming.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Scrum, Agile (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Leiden | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.