Freelance Procesmanager opdracht
Over deze opdracht
Procesmanager voor Logius-KOOP in Schijf (op locatie) voor het borgen en onderhouden van IT-processen volgens ITIL, met 5 jaar ervaring. Opdracht start op 26-06-2026, looptijd niet vermeld.
Voor Logius-KOOP wordt een procesmanager gezocht om de overgenomen dienstverlening van AZ-DPC te ondersteunen. De rol richt zich op het vastleggen, borgen, onderhouden en periodiek herijken van generieke beheerprocessen, het inbeheernameproces en ISMS-gerelateerde processen binnen een IT-omgeving. De werkzaamheden omvatten het toepassen van de PDCA-cyclus, het actualiseren van procesdocumentatie (o.a. in Jira en Confluence) en het signaleren van knelpunten met verbetervoorstellen. Ervaring met ITIL 4 of 5 is essentieel, evenals kennis van informatiebeveiliging en ISMS (bij voorkeur ISO 27001, NIS2 of BIO2). De kandidaat dient een HBO/WO-opleiding in Informatietechnologie, Bedrijfskunde of een gerelateerd vakgebied te hebben en beschikt over een eigen ontwikkellaptop met versleutelde harde schijf, toegangswoord en up-to-date antivirussoftware. Ervaring met Agile omgevingen (2 jaar) en het opzetten/onderhouden van procesdocumentatie (3 jaar) is vereist. De rol is uitvoerend en vraagt om pragmatisch werken, eigenaarschap en het concreet implementeren van processen van A tot Z.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 26-06-2031 | |
| Vaardigheden | SAFe, Agile, NIS2, Jira, Confluence (9) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Schijf | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.