Deze opdracht is gepubliceerd via TenMonks. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Project Assistent Port Development opdracht

 2026-08-07 08:26:09  Amsterdam

Over deze opdracht

Project Assistent rol bij Port Development in Amsterdam (op locatie). Taken omvatten administratie, inkoopprocessen en projectondersteuning binnen een dynamische havenomgeving.

Binnen de afdeling Project Management Office (PMO) van Port Development (PD) wordt een energieke en vrolijke Project Assistent gezocht. Deze rol richt zich op het ondersteunen van kleine en grote projecten in en rondom de haven, met als doel een veilige, slimme en duurzame haven te ontwikkelen. De werkzaamheden vinden plaats in Amsterdam, op locatie, en bestaan uit een breed scala aan administratieve en organiserende taken binnen een dynamische projectomgeving. De focus ligt op het inkoopproces, zoals het aanmaken en aanpassen van inkopen in SAP, het opstellen van opdrachtbrieven, prestatieboekingen, het bijwonen en faciliteren van afspraken, en het onderhouden van projectdossiers. Daarnaast draag je bij aan het toetsen van inkoopaanvragen, het verwerken van inkoopopdrachten, het begeleiden van facturatieprocessen, het faciliteren van projectteamoverleggen met verslaglegging, en het organiseren van projectgerelateerde evenementen. Je werkt primair in verschillende projectteams, bestaande uit een projectmanager, engineer en projectbeheerser, en bent daarnaast onderdeel van een vast project support team waar collegialiteit en samenwerking centraal staan. De startdatum is niet vermeld, evenals de looptijd of het aantal uren per week.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden SAP, Scala (2)
Uren/week niet vermeld
Locatie Amsterdam
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 08-08-2026 ·
90% match
Assistent projectleider voor het GCMS-project bij de Belastingdienst, locatie onbekend, in loondienst (detachering).
Meer informatie
BlueTrail · 07-08-2026 ·
90% match
Managementassistent / Projectondersteuner voor teammanagers Onderwijs in Rotterdam, 36 uur per week, van 28-08-2026 tot 28-08-2027.
Meer informatie
TenMonks · 31-07-2026 · Wezep ·
90% match
Projectondersteuner Gebiedsontwikkeling voor gemeenteprojecten Wezep Enkweg en Oldebroek Noord in Wezep (op locatie).
Meer informatie
TenMonks · 06-08-2026 ·
90% match
OpdrachtDe professional wordt ingezet als onderdeel van het secretariaat en verricht gedurende de opdracht reguliere, structurele werkzaamheden ter ondersteuning van directeuren, afdelingshoofden en teammanagers. De werkzaamheden vinden plaats binnen de bestaande organisatie, onder leiding en toezicht van de opdrachtgever en in nauwe samenwerking met collega's binnen het secretariaat en de verschillende organisatieonderdelen. De inzet ziet op het vervullen van een bestaande rol binnen de organisatie en het uitvoeren van werkzaamheden die onderdeel uitmaken van de reguliere bedrijfsvoering van de opdrachtgever. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren. Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder. Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).
Meer informatie
TenTalent.nl · 06-08-2026 · Rotterdam ·
89% match
Managementassistent Onderwijs bij Gemeente Rotterdam in Rotterdam (op locatie).
Meer informatie
TenMonks · 04-08-2026 ·
SPOED 89% match
Let op!!! Het aanleveren van een toelichting op de eisen en de wensen is verplicht. Zonder deze toelichting kunnen wij het CV helaas niet in behandeling nemen. Binnen de organisatie spelen verschillende organisatiebrede vraagstukken die projectmatig moeten worden opgepakt. De vraagstukken zijn nog niet volledig uitgewerkt en moeten eerst worden geïnventariseerd, afgebakend en geprioriteerd. Per geselecteerd project wordt een bestuurlijk leesbaar plan van aanpak opgesteld. Na akkoord van het bestuur worden de projecten uitgevoerd, geïmplementeerd en geborgd. Binnen de organisatie is hiervoor onvoldoende interne capaciteit beschikbaar. Het project/programma is afgerond wanneer de geselecteerde projecten zijn uitgevoerd en geïmplementeerd, de afgesproken resultaten controleerbaar zijn opgeleverd, de verantwoordelijkheden zijn overgedragen en de resultaten in de lijnorganisatie zijn geborgd. Voorlopige richtlijn is eind 2027. Welke rol heeft de professional binnen het project/programma: Interim senior projectmanager strategische organisatieprojecten. De professional werkt in opdracht van directie of bestuur, brengt structuur aan in de vraagstukken, bereidt de bestuurlijke besluitvorming voor en voert na akkoord de regie over uitvoering, implementatie, overdracht en borging. De professional rapporteert aan één bestuurlijk opdrachtgever en werkt samen met management, inhoudsdeskundigen, medewerkers en eventuele externe partijen · De professional realiseert zelfstandig een samenhangende en bestuurbaar gemaakte portefeuille van organisatieprojecten. Daarvoor worden de nog globale vraagstukken vertaald naar concrete projectopdrachten en plannen van aanpak. Na bestuurlijke goedkeuring realiseert de professional de uitvoering en implementatie van de geselecteerde projecten tot en met overdracht en borging in de organisatie. De activiteiten die horen bij het realiseren van de opdracht zijn: · Inventariseren van de vraagstukken, behoeften, knelpunten, betrokken belangen en beschikbare informatie. · In kaart brengen van samenhang, urgentie, afhankelijkheden, risico’s en prioriteiten tussen de projecten. · Vertalen van ieder geselecteerd vraagstuk naar een heldere projectopdracht met doel, scope, resultaten en randvoorwaarden.
Meer informatie
TenMonks · 06-08-2026 · Rotterdam ·
REMOTE 89% match
Managementassistent/projectondersteuner voor teammanagers van de afdeling Onderwijs van de gemeente Rotterdam, locatie Rotterdam (remote mogelijk).
Meer informatie
LibLab.nl · 05-08-2026 ·
88% match
Projectmanager realisatie voor Stedin, locatie onbekend (op locatie), detacheringsopdracht, startdatum 05-08-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 05-08-2026 ·
88% match
Voor de Belastingdienst zoeken wij een Project Management Ondersteuner (PMO) voor een rol op locatie. De functie betreft een fulltime positie met onbekende looptijd.
Meer informatie
88% match
Procesondersteuner voor projecten armoedebestrijding en bestaanszekerheid bij een overheidsorganisatie, locatie onbekend, fulltime (uren per week niet vermeld), startdatum 06-08-2026, looptijd niet vermeld.
Meer informatie
BlueTrail · 03-08-2026 ·
88% match
Als projectmedewerker administratie ben je een belangrijke schakel in het bouwproces. Je verwerkt digitale aanvragen en de bijbehorende bewijslast zorgvuldig en controleert aan de hand van een checklist of de aanvraag volledig is. Op basis daarvan geef je een advies over de volledigheid van de bewijslast en of een bestuursverklaring kan worden afgegeven. Daarnaast beantwoord je vragen van aanvragers en collega's over het proces. Je weet informatie helder, rustig en begrijpelijk uit te leggen, zodat aanvragers weten waar zij aan toe zijn. Je zorgt ervoor dat alle documenten en gegevens overzichtelijk worden verwerkt en digitaal worden opgeslagen, zodat dossiers compleet en goed vindbaar blijven.Je komt terecht in een tijdelijk projectteam waar in korte tijd veel aanvragen worden verwerkt.Daarnaast beantwoord je vragen van aanvragers en collega's via e-mail en andere digitale kanalen. Je maakt daarbij gebruik van een FAQ, werkinstructies en vaste procedures. Kom je een vraag tegen die buiten de bestaande afspraken valt, dan stem je deze af met het projectteam.Je zorgt ervoor dat alle informatie zorgvuldig wordt verwerkt en digitaal wordt opgeslagen, zodat dossiers compleet en overzichtelijk blijven. Ook signaleer je terugkerende vragen of onduidelijkheden en geef je deze door aan het projectteam, zodat processen en communicatie verder kunnen worden verbeterd. Dit is repeterend werk van aard. Later in het proces komen hier aanvullende administratieve werkzaamheden bij.Dit ga je doen:Verwerken van digitale aanvragen en de bijbehorende bewijslast.Controleren of aanvragen volledig zijn aan de hand van een checklist.Beoordelen of de aangeleverde bewijslast voldoet aan de gestelde voorwaarden.Voorbereiden van bestuursverklaringen wanneer de aanvraag compleet is.Beantwoorden van vragen van aanvragers en collega's via e-mail en andere digitale kanalen aan de hand van een FAQ en werkinstructies.Zorgvuldig registreren en archiveren van documenten in de juiste digitale dossiers.Signaleren van terugkerende vragen, knelpunten of onduidelijkheden en deze terugkoppelen aan het projectteam.Ondersteunen bij overige administratieve werkzaamheden binnen het projectteam. Eisen bij de opdracht:Je hebt minimaal een afgeronde mbo-opleiding niveau 4.Je hebt minimaal 1 jaar werkervaring in een administratieve of ondersteunende functie.Je hebt werkervaring met het verwerken en controleren van gegevens en documenten. Je hebt kennis van en werkervaring met Excel, Outlook en Word. Wensen bij de opdracht:Je hebt werkervaring binnen overheidsorganisatie.Je hebt werkervaring met Microsoft Excel en kunt gegevens zorgvuldig verwerken, controleren en overzichtelijk bijhouden.Je hebt geen vakantie gepland langer dan 2 weken in 2026. Competenties:Je krijgt energie van zorgvuldig administratief werk en vindt het belangrijk dat dossiers volledig en correct zijn. Je werkt nauwkeurig, gestructureerd en hebt oog voor detail. Het controleren van documenten, het verwerken van gegevens en het volgen van vaste procedures spreken je aan. Je vindt het prettig om volgens duidelijke werkinstructies en een checklist te werken. Tegelijkertijd denk je mee wanneer je ziet dat informatie ontbreekt of processen beter kunnen. Je durft vragen te stellen wanneer iets niet duidelijk is en stemt bijzonderheden af met collega's. Je communiceert helder en vriendelijk en beheerst de Nederlandse taal uitstekend, zowel schriftelijk als mondeling. Het contact met aanvragers verloopt voornamelijk digitaal. Af en toe kan telefonisch contact nodig zijn, maar de nadruk ligt op het zorgvuldig beantwoorden van vragen via e-mail aan de hand van een FAQ en vaste afspraken. Daarnaast werk je gemakkelijk samen binnen een projectteam. Je bent flexibel inzetbaar, kunt goed omgaan met repeterende administratieve werkzaamheden en behoudt ook bij een grotere hoeveelheid aanvragen het overzicht. Je zorgt ervoor dat informatie correct wordt verwerkt, digitaal goed wordt opgeslagen en dossiers altijd actueel zijn. Werken op kantoor is de norm. In de inwerkperiode werk je volledig op locatie, zodat je snel vertrouwd raakt met de systemen, de werkwijze en het projectteam. Referentienummer2026-06912 LocatieRotterdam Startdatum24 augustus 2026 Einddatum24 januari 2027 Optie op verlengingJa Uren per week24-36u p/w Intakegesprek17 augustus 2026 Sluitingsdatum7 augustus 2026  07:00 Begint jouw trail hier?Stuur ons je CV met een korte opdrachtgerichte motivatie. Discover your BlueTrailOnze weg naar jouw nieuwe carrière Nadat jij op een opdracht hebt gereageerd, nemen wij binnen 24 uur contact met jou op en behandelen we jouw reactie. We gaan met jou in gesprek. Wij kijken niet alleen naar je kennis en werkervaring, maar vooral naar jou als persoon. Dit is voor zowel de professional als de opdrachtgever belangrijk, wij willen de juiste match maken! Als we eenmaal de juiste match hebben gevonden, dan begint jouw BlueTrail en stellen we je voor aan de opdrachtgever! Bij een succesvolle match worden de contracten opgesteld. Door middel van innovaties en digitalisering proberen wij dit proces zo kort mogelijk te maken. Zo kun jij doen waar je goed in bent, terwijl wij zorgen voor alle administratie! Ook tijdens jouw opdracht staan wij altijd voor je klaar. Onze fieldmanagers zorgen er persoonlijk voor dan alles succesvol verloopt! Follow our trail E-mailadres Inschrijven voor de nieuwsbrief
Meer informatie
TenTalent.nl · 31-07-2026 · Wezep ·
88% match
Projectondersteuner voor gemeente Oldebroek in Wezep (op locatie) voor twee woningbouwprojecten, startend 31-07-2026.
Meer informatie