Freelance SAS Viya Ontwikkelaar opdracht
2026-09-08 14:05:13 AmsterdamOver deze opdracht
Freelance SAS Viya Ontwikkelaar voor de Belastingdienst in Amsterdam op locatie, gericht op het inrichten van OSI-dashboarding voor kantoorapplicaties.
Als SAS Viya Ontwikkelaar werk je binnen de afdeling Generiek Kantoor en Toezicht van de Belastingdienst aan het inrichten en onderhouden van operationele stuurinformatie (OSI) dashboarding. Je ontwikkelt nieuwe datamodellen en dashboards voor teamleiders, regiemedewerkers en gebruikers van kantoorapplicaties, met als doel hen inzicht te bieden in doorlooptijden, hoeveelheid werk en resultaten. Hierbij maak je gebruik van SAS Viya en Teradata. Je werkt in een klein scrumteam van 3 medewerkers en werkt in sprints van 2 weken aan de ontwikkeling, test en het beheer van de dashboards. Samen met de analist/product owner refine je requirements tot 'ready' user stories en werk je nauw samen met afnemers en solution teams van de betreffende applicaties. De afdeling Generiek Kantoor en Toezicht (GKT) bestaat uit circa 170 medewerkers en is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van generieke kantoorapplicaties voor Belastingdienstmedewerkers, met tools zoals Java, Angular, IBM BAW en SAS Viya. De opdracht vindt plaats op locatie in Amsterdam.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 30-09-2027 | |
| Vaardigheden | Java, Scrum, Angular, Product Owner samenwerking, Product Owner (5) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Amsterdam | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.