Freelance senior APEX-ontwikkelaar opdracht
Over deze opdracht
Voor de NVWA is een senior Oracle/Apex-ontwikkelaar/modelleur gezocht voor de (door-)ontwikkeling van voorzieningen, registers en administraties. De opdracht is remote en loopt tot 2027.
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) zoekt een senior ontwikkelaar/modelleur met minimaal 5 jaar ervaring in de Oracle Stack, waaronder Apex, PLSQL, datamodeler, webservices (JSON, XML), unittesten, JavaScript of BI Publisher. De rol richt zich op de (door-)ontwikkeling van functionele Apex-applicaties en masterdata, die verbonden zijn met andere technologieën zoals Alfresco en Blueriq. Er wordt gewerkt volgens agile, waterval of hybride methodieken, met registratie in git als leidend principe. De ontwikkelaar dient zelfstandig te kunnen opereren, maar ook goed te communiceren binnen samengestelde teams en met andere Oracle-collega’s. Ervaring met het werken bij een overheidsinstantie is een pré. Kennis van en ervaring met Jira, Confluence, utPLSQL, OpenAPI-specificaties voor REST-webservices en het koppelen met andere technologieën is gewenst. De opdracht is remote en maakt onderdeel uit van een grootschalig vernieuwingstraject dat tot 2027 loopt.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 31-12-2027 | |
| Vaardigheden | Agile, JavaScript, Git, Jira, Confluence (5) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | 100% remote | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.