Freelance Senior Business Analist • Agile IV Transformatie • Overheid opdracht in Utrecht
2026-06-04 20:00:40 UtrechtOver deze opdracht
Business analist voor vernieuwing IT-landschap bij een overheidsorganisatie in Utrecht. Op locatie, startdatum 04-06-2026.
Voor een complexe overheidsomgeving in Utrecht wordt een business analist gezocht om mee te werken aan de vernieuwing van een omvangrijk IT-landschap dat toezichtprocessen ondersteunt. De rol richt zich op het combineren van businessanalyse, informatieanalyse en Agile werken om een toekomstbestendige informatievoorziening en data-gedreven werken mogelijk te maken. De opdracht vindt plaats op locatie in Utrecht, met een startdatum op 04-06-2026. Er wordt verwacht dat de business analist zich verdiept in de specifieke behoeften van de overheidssector en bijdraagt aan de transformatie van de huidige processen naar een moderne, efficiënte werkwijze.
| Tarief | €90–€110/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Agile, Agile/Scrum, Agile & Scrum, Projectmanagement (Agile/Scrum), Projectmanagement (11) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Utrecht | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Business Analist
Op Freelapp staan momenteel 129 actieve business analist-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €89–104/uur.
Bekijk alle business analist-opdrachten