Freelance Senior ICT beheerder (2e ronde) opdracht
Over deze opdracht
IAM-beheerder functie in Zeist (hybride/remote mogelijk) voor het beheer en optimaliseren van de IAM-keten. Consignatiediensten van zeven dagen achter elkaar.
Voor een organisatie in Zeist (met mogelijkheid tot hybride werken, naar schatting twee dagen per week thuis) wordt een IAM-beheerder gezocht. Deze rol richt zich op het beheer, optimaliseren en vernieuwen van de Identity & Access Management-dienstverlening, waarbij de stabiliteit, beschikbaarheid, kwaliteit en continuïteit van de IAM-keten worden gewaarborgd. De functie omvat het beheren en optimaliseren van de IAM-keten en toegangsprocessen op het gebied van Identity Governance, Identity Management en Role Based Access Management. Daarnaast worden taken als het beoordelen van aanvragen, uitvoeren van installaties, patches en upgrades, diagnosticeren van technische problemen, opstellen en uitvoeren van testplannen binnen OTAP-omgevingen, en het zelfstandig uitvoeren of aansturen van beheerprojecten verwacht. Kennis van IAM-applicaties zoals SailPoint, IBM Security Verify Directory Manager of One Identity is een pré, evenals ervaring met Active Directory, Entra ID, ACL’s, LDAP-producten, (My)SQL-databases, PowerShell-scripting, Linux- en Windows Server-omgevingen, en webservers zoals Apache Tomcat en Microsoft IIS. Ervaring met OTAP, Agile-methodieken, ITIL, CI/CD-pipelines en het deployen van Git-releases is een pré, evenals ervaring met Zabbix. De functie vereist analytisch vermogen, proactiviteit, zelfstandigheid en effectieve communicatie met technische specialisten en functionele stakeholders. Consignatiediensten van zeven dagen achter elkaar maken deel uit van de rol.
Vergelijkbare opdrachten
Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.
Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 05-11-2028 | |
| Vaardigheden | Scrum, SQL, Windows, Agile, Git (12) | |
| Uren/week | 40 uur/week | |
| Locatie | Zeist (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.