Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via Zoeqq. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Product Owner Digitale Meldplicht opdracht

Product Owner Senior €105–110/uur
 2026-11-02 04:47:11  Den Haag

Over deze opdracht

Product Owner rol bij het ministerie van Justitie en Veiligheid in Den Haag (hybride/remote mogelijk). Startdatum 02-11-2026, looptijd onbekend.

Als Product Owner ben je verantwoordelijk voor het maximaliseren van de waarde van het product en het werk van het ontwikkelteam binnen de Digitale Meldplicht. Je vertaalt techniek naar beleid en andersom en fungeert als ambassadeur van dit beleidsdomein. De rol is georiënteerd op het ministerie van Justitie en Veiligheid en vereist sterke samenwerking met stakeholders, softwareleveranciers en het ontwikkelteam. Het werk vindt plaats in Den Haag, met de mogelijkheid tot hybride werken (ca. 50/50) of volledig remote. Je vertaalt businesswensen naar user stories, beheert en prioriteert de Product Backlog, en zorgt voor heldere specificaties. Daarnaast bepaal je in overleg met stakeholders doelen per fase en release, test je opgeleverde functionaliteit, en adviseert over technische oplossingen. Ervaring met Agile- en Scrumontwikkeling, IT-beheer- en ontwikkelprocessen, en het sturen van een team is vereist. Communicatieve vaardigheden in het Nederlands zijn essentieel, evenals affiniteit met het beleidsdomein en ervaring met samenwerken in een keten van betrokken partijen.

Vergelijkbare opdrachten

Alle product owner-opdrachten →
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €105–€110/uur
Looptijd tot 02-11-2030
Vaardigheden Agile, Product Backlog Management, Product Owner (3)
Uren/week 4 uur/week
Locatie Den Haag (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Product Owner

Op Freelapp staan momenteel 176 actieve product owner-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 95,- per uur (op basis van 39 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Het tarief van deze opdracht ligt 13% boven die mediaan.

Bekijk alle product owner-opdrachten Uurtarief product owner

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

GreenPepper · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 29-10-2026 · Den Haag ·
99% match
Voor een opdrachtgever in Den Haag zoekt een Senior Product Owner Digitale Meldplicht voor een fulltime rol (locatiegebonden).
Meer informatie
Zoeqq · 30-10-2026 · Den Haag ·
99% match
Senior Product Owner voor de Digitale Meldplicht bij een organisatie in Den Haag, fulltime op locatie.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 30-10-2026 · Den Haag ·
99% match
Voor een opdrachtgever in Den Haag ben je als Senior Product Owner verantwoordelijk voor de doorontwikkeling van de digitale meldplicht. De rol is op locatie in Den Haag.
Meer informatie
TenMonks · 31-10-2026 ·
98% match
Voor het Bestuursdepartement van het ministerie van Veiligheid en Justitie is een Senior Product Owner Digitale Meldplicht gezocht. Locatie onbekend, startdatum 31-10-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 30-10-2026 · Den Haag ·
97% match
Senior Product Owner Digitale Meldplicht voor het Bestuursdepartement van het ministerie van Veiligheid en Justitie in Den Haag, fulltime (locatie).
Meer informatie
MiPublic.nl · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 30-10-2026 · Den Haag ·
97% match
Voor de rol van Senior Product Owner Digitale Meldplicht bij een opdrachtgever in Den Haag zijn 4 uur per week nodig van 01-01-2027 tot 31-12-2027.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 30-10-2026 · Den Haag ·
96% match
Senior Product Owner voor Digitale Meldplicht bij het Ministerie van Justitie en Veiligheid in Den Haag, 4 uur per week. Opdracht start op 30-10-2026 met onbekende looptijd.
Meer informatie
93% match
Voor een grote overheidsorganisatie zoekt men een Senior Product Owner voor de verdere ontwikkeling van een digitale meldplichtvoorziening. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
ItaQ · 19-10-2026 ·
93% match
Voor een opdrachtgever die werkt aan digitalisering en optimalisatie van kernprocessen wordt een Product Owner gezocht voor locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
BlueTrail · Opdrachtgever: Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) · 03-11-2026 · Utrecht ·
90% match
Voor de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) zoeken wij een Senior Product Owner Juridische Zaken in Den Haag voor 32-36 uur per week, van 16 november 2026 tot 15 november 2027.
Meer informatie
90% match
Voor een opdrachtgever in Den Haag zoekt een Product Owner voor een rol binnen de overheid, op locatie, met een startdatum op 01-01-2027 en een looptijd die niet is vermeld.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Enexis · 01-11-2026 · 's-Hertogenbosch ·
REMOTE 88% match
Voor Enexis zoekt BijOranje een Product Owner Data Delen in 's-Hertogenbosch (50/50 kantoor/thuis) voor het opzetten en aansturen van team CIM binnen de energietransitie.
Meer informatie