Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via TenMonks. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.
Politie

De opdracht wordt uitgevoerd bij Politie. Bekijk hier meer opdrachten bij Politie.

Freelance Specialist Datacenter opdracht

 2026-09-22 14:24:19  Rekken

Over deze opdracht

De kandidaat werkt als Specialist Datacenter voor de politie op één van acht locaties in Nederland, 36 uur per week verspreid over 4 dagen (of 5 dagen mogelijk). De opdracht start op 22-09-2026 en is onbepaald van looptijd.

Voor de politie wordt een Specialist Datacenter gezocht om binnen een team van 35 tot 40 medewerkers de datacenters op acht locaties in Nederland draaiende te houden. De rol is fysiek aanwezig op één van deze locaties, waarbij de werkzaamheden zich richten op het zelfstandig uitvoeren en begeleiden van technische werkzaamheden, zoals het borgen van veiligheid, continuïteit van koel- en elektronische machines, en hardware. De kandidaat werkt zelfstandig maar in samenwerking met het team en de delivery managers, die de prioriteiten bepalen. Werkzaamheden omvatten onder meer activabeheer, inspectie van apparatuur, eindinspectie na installatie/onderhoud, toezicht op locatie van apparatuur, stroom- en netwerkconnectiviteit, koelcapaciteit en naleving van veiligheidsprocedures. Basiskennis van elektriciteit, netwerken en IT-systemen is vereist, evenals ervaring met energieverbruik, koeling, stroomvoorziening en netwerkinfrastructuur. De kandidaat moet storingen signaleren en oplossen, samenwerken met interne en externe partijen, en voldoen aan SLA-afspraken. Er is sprake van heimelijke locaties en de consignatiedienst (eens per 4-6 weken) vereist bereikbaarheid en binnen 2 uur aanwezig kunnen zijn op locatie. De werkweek is 36 uur, verspreid over 4 dagen, met verplichte aanwezigheid op woensdag en vrijdag. Een screening type BO+ is van toepassing.

Vergelijkbare opdrachten

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week niet vermeld
Locatie Rekken
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · Opdrachtgever: Politie · 22-09-2026 · Rekken ·
100% match
De kandidaat werkt als specialist datacenter voor de politie op één van acht locaties in Nederland, met fysieke aanwezigheid van 7.00-16.30 uur. De opdracht start op 22-09-2026 met een onbekende looptijd.
Meer informatie
TenMonks · 02-10-2026 · Een ·
85% match
Voor een overheidsopdracht wordt een Database Specialist / PIMS Specialist gezocht voor het beheren en onderhouden van informatiesystemen (PIMS en SVS) op locatie.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Kamer van Koophandel (KVK) · 01-11-2026 · Utrecht ·
83% match
Voor de Kamer van Koophandel zijn twee Senior Specialisten Legitiem Belang gezocht in Utrecht op locatie. De functie omvat procesoptimalisatie en compliance binnen het domein Legitiem Belang.
Meer informatie
LibLab.nl · Opdrachtgever: Waternet · 03-10-2026 ·
83% match
Voor Waternet wordt een Database Specialist / PIMS Specialist gezocht voor het beheren en onderhouden van informatiesystemen PIMS en SVS op locatie. De opdracht betreft fulltime werkzaamheden met een onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
83% match
Deze rol betreft het beheren en onderhouden van informatiesystemen PIMS en SVS bij de afdeling Procesautomatiseringsdiensten van Stichting Waternet. De locatie is onbekend en de startdatum is 02-10-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
83% match
Database Specialist / PIMS Specialist voor Proces Automatiseringsdiensten bij Waternet, locatie onbekend, fulltime, startdatum 02-10-2026.
Meer informatie
BlueTrail · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
82% match
Database Specialist / PIMS Specialist bij Waternet in Amsterdam voor 20-36 uur per week van 28 oktober 2026 tot 28 april 2027.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
82% match
Waternet zoekt een Database Specialist / PIMS Specialist voor 36 uur per week voor een opdracht van zes maanden met optie tot verlenging. De locatie is onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 82% match
Voor Stichting Waternet zoekt men een Database Specialist / PIMS Specialist in Amsterdam voor 20 tot 36 uur per week. De opdracht start op 02-10-2026.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 09-10-2026 ·
77% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een Database Specialist / PIMS-SVS Specialist nodig op locatie. De rol betreft een fulltime functie.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 02-10-2026 ·
76% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een Database Specialist / PIMS Specialist nodig op locatie. De rol betreft een fulltime functie met onbekende uren per week.
Meer informatie