Deze opdracht is gepubliceerd via TenTalent.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Technisch Integratie Specialist opdracht

 2026-07-23 20:16:57  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Technisch integratie specialist voor Belastingdienst ICT IBS Loonheffingen, locatie onbekend, fulltime, start 23-07-2026.

De Belastingdienst ICT zoekt een technisch integratie specialist voor IBS Loonheffingen, binnen het System Team en Shared Services (STeSS). Deze rol richt zich op het integreren van applicaties in verschillende fasen van de voortbrenging, met name op het snijvlak van operating-systemen en middleware. Je werkt met WebSphere Application Server, Db2-databases, Z/os en Linux, en draagt bij aan de implementatie van nieuwe technologieën zoals IBM WAS Liberty, OpenShift, containerisatie en Java 11 en 17. De functie omvat het ontwerp, implementatie, operatie en ontmanteling van systemen, inclusief impactanalyses, technische ondersteuning en het documenteren van processen. Je bent betrokken bij het inrichten en onderhouden van OTAP-omgevingen, het voorbereiden van implementaties en het uitvoeren van deployments met tools zoals Dinq, Endevor en Guardien. Daarnaast draag je kennis over aan technische en functioneel beheerders en fungeer je als vraagbaak voor technische vragen. De rol vereist proactiviteit, innovatieve instelling en samenwerking met projectteams om duurzame waarde te creëren. Locatie is onbekend en de startdatum is 23-07-2026.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 23-07-2030
Vaardigheden Java, Scrum, SAFe, Agile, Linux (6)
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 24-07-2026 ·
98% match
Technisch integratie specialist voor IBS Loonheffingen, locatie onbekend (op locatie), start 24-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 24-07-2026 · Amsterdam ·
98% match
Technisch integratie specialist voor IBS Loonheffingen in Amsterdam (op locatie). Rol betreft integratie van applicaties binnen het System Team en Shared Services (STeSS).
Meer informatie
Funle.nl · 24-07-2026 ·
96% match
Voor de Belastingdienst zoekt men een Technisch Integratie Specialist op locatie voor het integreren van applicaties binnen het System Team en Shared Services (STeSS). De rol betreft fulltime werk met een onbekende looptijd, geplaatst op 24-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 24-07-2026 ·
95% match
Technisch integratie specialist voor IBS Loonheffingen, locatie onbekend, fulltime (40 uur per week), startdatum 24-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 21-07-2026 · Nederland ·
REMOTE 89% match
Integratie Specialist voor 40 uur per week in Nederland (remote mogelijk). Opdracht start op 21-07-2026.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 24-07-2026 ·
88% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een technisch integratie specialist nodig op locatie. De opdracht start op 24-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 22-07-2026 ·
87% match
Sr. adviseur Informatiebeveiliging voor Belastingdienst ICT, locatie onbekend, fulltime (40 uur/week), startdatum 22-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenTalent.nl · 12-08-2026 ·
SPOED 86% match
Technisch Business Analist voor Belastingdienst (BZB-programma) op onbekende locatie, fulltime. Start 12-08-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenTalent.nl · 17-07-2026 ·
86% match
Beheerder Integratie bij Ministerie van Defensie, locatie onbekend (op locatie). Verantwoordelijk voor technisch beheer van integratiefunctionaliteit binnen complexe ICT-architectuur.
Meer informatie
TenTalent.nl · 17-07-2026 ·
86% match
Voor de Belastingdienst ICT analyseert en ontwerpt een procesontwerper betalingsverkeer de werkprocessen rond inning & betalingsverkeer op locatie. De opdracht start op 17-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 23-07-2026 ·
86% match
Full-stack Developer voor Belastingdienst ICT, locatie onbekend (op locatie), start 23-07-2026, fulltime.
Meer informatie
TenMonks · 23-07-2026 · Een ·
85% match
Wij zijn op zoek naar een Technisch Beheerder met ervaring op het gebied van Identity & Access Management (IAM). De kandidaat ondersteunt de senior beheerders bij de implementatie en het beheer van onze MFA-oplossing, waarbij Keycloak een deel van het centrale authenticatieplatform vormt. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren. Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder. Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉). Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.
Meer informatie