Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Vergeet niet deze aftrekpost te gebruiken

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via Bij Oranje. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Technische Architectuur 2026- 135 opdracht

 2026-10-15 15:38:44  Gouda

Over deze opdracht

Voor Justitiële ICT Organisatie (JIO) zoekt BijOranje een Technisch Architect voor complexe Unified Communications-projecten in Gouda (hybride), met een verhuizing naar Utrecht in 2027.

BijOranje is op zoek naar een ervaren Technisch Architect voor de Justitiële ICT Organisatie (JIO), een overheidsorganisatie binnen het domein van justitie en ICT. In deze rol neem je de regie over twee complexe trajecten: de implementatie van een nieuw callcenterpakket in combinatie met de transitie van Skype for Business naar Teams Phone, en de realisatie van een on-premises videobrug voor soevereine videoconferencing. Daarnaast bereid je de organisatie voor op het ontsluiten van cloudgebaseerde functionaliteiten. Als Technisch Architect ben je zelfstandig verantwoordelijk voor het behalen van de projectresultaten binnen de gestelde kaders en bepaal je zelf de methodiek en aanpak, waarbij je nauw schakelt met de stuurgroep voor terugkoppeling. De standplaats is in eerste instantie Gouda, met een verhuizing naar Utrecht (Herman Gorterstraat 5) in de zomer van 2027. Deze functie is hybride in te vullen. Er gelden verplichte vrije dagen rondom de kerstperiode. Voor deze rol zijn minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met het implementeren van UC-systemen bij overheidsorganisaties vereist, evenals minimaal 3 jaar ervaring met videoconferencing en phone-infrastructuur. Daarnaast wordt aantoonbaar meer dan vijf jaar ervaring met Unified Communications, videoconferentie-infrastructuur, Skype for Business Server, Microsoft Teams en ICT-projecten bij de landelijke overheid verwacht. Kennis van videoplatformen van Poly, Cisco en Pexip, videoconferentiehardware van Cisco en Poly, en netwerkprotocollen is een pré. Je bent in staat zelfstandig te werken, leveranciers aan te sturen en toont dit aan met een sprekend voorbeeld uit je werkverleden. Klantgerichtheid en servicegerichtheid zijn essentieel.

Vergelijkbare opdrachten

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 15-10-2029
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 36 uur/week
Locatie Gouda (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

IT-contracts.nl · Opdrachtgever: Justitiële ICT Organisatie (JIO) · 15-10-2026 · Gouda ·
93% match
Voor Justitiële ICT Organisatie (JIO) is een Technisch Architect nodig voor een opdracht in Gouda, op locatie, met een looptijd van 16-11-2026 tot 30-11-2027.
Meer informatie
Pooq.nl · 16-10-2026 · Nijmegen ·
84% match
De rol betreft een huismeester/technische dienst voor een opvanglocatie in Nijmegen. De functie is fulltime op locatie.
Meer informatie
84% match
Freelance technisch accommodatieadviseur/projectleider voor gemeente Amsterdam, locatie op locatie, 12 uur per week (oplopend naar 24 uur) van 1 november 2026 t/m 31 oktober 2027.
Meer informatie
83% match
Freelance technisch accommodatieadviseur/projectleider voor gemeentelijk vastgoed, 12 uur per week tot 01-01-2027 en daarna aanvullend 12 uur per week, locatie onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Maasstad Ziekenhuis · 20-10-2026 ·
82% match
Student bijbaan als klusjesman voor technische, logistieke en facilitaire werkzaamheden bij Stichting Maasstad Ziekenhuis op locatie. Flexibele uren en onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · Opdrachtgever: Gemeente Nijmegen · 16-10-2026 · Nijmegen ·
82% match
De gemeente Nijmegen zoekt een Huismeester/Technische Dienst voor een tijdelijke gemeentelijke opvang (TGO) in Nijmegen Noord, 32 uur per week van 01-11-2026 tot 30-11-2027.
Meer informatie
Flextender.nl · Opdrachtgever: Gemeente Nijmegen · 16-10-2026 · Nijmegen ·
82% match
Huismeester/Technische Dienst voor tijdelijke gemeentelijke opvang (TGO) in Nijmegen Noord voor 400 asielzoekers. Opdrachtgever: Gemeente Nijmegen. Locatie: Nijmegen (op locatie). Uren: maandag t/m zondag, inclusief avonden en feestdagen. Looptijd: vanaf eind november 2026.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Gemeente Nijmegen · 16-10-2026 · Nijmegen ·
82% match
Huismeester/Technische Dienst voor tijdelijke gemeentelijke opvang (TGO) in Nijmegen Noord voor 400 asielzoekers. Opdracht start eind november 2026, locatie Nijmegen.
Meer informatie
Funle.nl · 23-10-2026 ·
82% match
Beheren van het Mendix low-codeplatform en RPA-platform binnen on-premises OpenShift-clusters op locatie. Opdracht betreft technische taken zoals deployments, updates en configuratiebeheer.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Belastingdienst · 23-10-2026 · Apeldoorn ·
81% match
De Belastingdienst zoekt ondersteuning voor platformbeheer van een low-code- en RPA-platform op Red Hat OpenShift in Apeldoorn, 36 uur per week voor één maand met optie tot verlenging.
Meer informatie
81% match
AI-specialist gezocht voor technische afronding en lancering bestaand AI-platform voor makelaars in Rotterdam op locatie.
Meer informatie