Freelance Testautomatiseerder opdracht
2026-10-14 08:20:42 Onbekende locatieOver deze opdracht
Testautomatiseerder voor applicatie LWB bij Belastingdienst (Generiek Kantoor en Toezicht) op onbekende locatie. Opdracht is minder geschikt voor ZZP’ers ivm wet DBA.
Als Testautomatiseerder werk je bij de afdeling Generiek Kantoor en Toezicht (GKT) van de Belastingdienst, waar je verantwoordelijk bent voor het geautomatiseerd testen van de applicatie LWB (Logistieke Werkstoom Besturing). Deze applicatie wordt gebruikt voor het verwerken van bezwaren m.b.t. box 3. Je werkt in een scrumteam van 5 medewerkers, waar je in sprints van 2 weken het opgeleverde werk van developers test. Je schrijft, ontwikkelt en voert geautomatiseerde backend testen uit met Robot Framework, analyseert en lost bugs op, debugt test cases en voert ketentesten uit in samenwerking met andere teams. Daarnaast draag je bij aan kwaliteitsborging van apps volgens shift-left en shift-right principes en faciliteert je tijdens gebruikersacceptatietesten. De afdeling GKT bestaat uit 170 medewerkers en ontwikkelt generieke kantoorapplicaties voor Belastingdienstmedewerkers, met als motto 'Generiek waar mogelijk, specifiek waar nodig'. Je werkt met tools zoals Java, Angular, IBM Case Manager, IBM BAW en SAS Viya. De opdracht is minder geschikt voor ZZP’ers in verband met de wet DBA. Kandidaten moeten perfect Nederlands kunnen spreken en een Nederlandstalig CV aanbieden. Ervaring met testautomatisering met Robot Framework of een vergelijkbaar framework (3 jaar) en aantoonbare ervaring als Testautomation Engineer of soortgelijk (3 jaar) is vereist. Je bent analytisch sterk, kunt informatie structureren en hebt ervaring in multidisciplinaire, zelfsturende en zelfregulerende agile (scrum)teams.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 14-10-2029 | |
| Vaardigheden | Java, Scrum, Agile, Angular, ISTQB (7) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.