Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance tester opdracht

 2026-07-08 08:05:23  Amsterdam

Over deze opdracht

Test Engineer rol bij Stedin in Amsterdam (op locatie) voor KT Risk & Control. Focus op testautomatisering in Tosca en Q&A voor applicaties in OutSystems omgeving.

Voor Stedin, actief in de energiesector, zoekt KT Risk & Control een Test Engineer die werkt aan het applicatielandschap dat Stedin voorziet van stuurinformatie zoals KPI’s en meetdata. De rol is gebaseerd in Amsterdam (op locatie) en vindt plaats binnen een SAFe Agile omgeving met multidisciplinaire Scrum teams. De focus ligt op het borgen van kwaliteit en het verbeteren van processen in de Software Development Life Cycle, waarbij testautomatisering in Tosca een cruciale rol speelt. Je werkt aan de nieuwe applicatie SPIN, het single-source-of-truth KPI management tool binnen Stedin, waar alle KPI’s worden berekend, beheerd en ontsloten naar de data lake. Deliverables omvatten het automatiseren van test flows voor SPIN 2.0 in Tosca, het uitvoeren van regressie- en Q&A werkzaamheden, het opstellen van een teststrategie voor SPIN (post-MVP), en het voorbereiden en analyseren van UAT-sessies. Daarnaast is kennisoverdracht via documentatie of kennissessies onderdeel van de taken. Ervaring met complexe omgevingen, risico-inschatting en het aansturen van junior collega’s is gewenst.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 03-08-2027
Vaardigheden Scrum, SAFe, Agile, Test Automation (4)
Uren/week 40 uur/week
Locatie Amsterdam
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Test Engineer

Op Freelapp staan momenteel 167 actieve test engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €83–95/uur.

Bekijk alle test engineer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

BlueTrail · 25-08-2026 · Nederland ·
Tester bij de Geologische Dienst Nederland (GDN) in Utrecht voor 40 uur per week, van 20 augustus 2026 tot 19 augustus 2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 25-08-2026 ·
Voor de FIOD ontwikkel en implementeer je als Development- en Test Engineer teststrategieën en geautomatiseerde testscenario’s. Locatie onbekend, startdatum 25-08-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 25-08-2026 · Amsterdam ·
Voor de Belastingdienst zoekt een OpenShift Performance Tester in Amsterdam (op locatie) om tuning van OpenShift qua sizing en scaling te realiseren en teams te begeleiden in performance-testing binnen een SAFe-omgeving.
Meer informatie
MiPublic.nl · 25-08-2026 ·
Senior Test Engineer bij FIOD (Center of Data Expertise) voor ontwikkeling en implementatie van teststrategieën en geautomatiseerde testscenario’s. Locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 · Apeldoorn ·
Voor een opdrachtgever in Apeldoorn zoekt men een OpenShift Performancetester die 4 dagen per week op locatie werkt aan tuning en scaling van OpenShift binnen de afdeling Interactie Online.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 · Apeldoorn ·
Voor een opdrachtgever in Apeldoorn zoekt een OpenShift Performancetester 4 dagen per week vanaf 24-08-2026 voor tuning van OpenShift qua sizing en scaling.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 ·
Voor de FIOD als Development- en Test Engineer bij CoDE werk je in een Agile/scrumteam aan teststrategieën en geautomatiseerde testscenario’s voor complexe dataverwerkingsstraat met AI-componenten. Locatie onbekend, fulltime, startdatum 24-08-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 · Utrecht ·
Voor het Center of Data Expertise (CoDE) van de FIOD in Utrecht is een Test Engineer gezocht voor het ontwerpen en implementeren van teststrategieën en geautomatiseerde testscenario's. De rol is op locatie in Utrecht.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 · Apeldoorn ·
Voor een Scrumteam binnen de afdeling Interactie Online in Apeldoorn wordt een performance tester gezocht voor het optimaliseren van OpenShift-omgevingen. De rol is op locatie en betreft een fulltime functie.
Meer informatie
TenMonks · 24-08-2026 ·
Senior Test Engineer bij het Center of Data Expertise (CoDE) van de FIOD, locatie onbekend (op locatie), specialisme test engineering.
Meer informatie