Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Adoptiespecialist M365 opdracht

€90–90/uur
 2026-07-23 14:09:11  Utrecht

Over deze opdracht

Adoptiespecialist M365 voor NS in Utrecht, op locatie. Beschikbaar vanaf augustus 2026.

Als Adoptiespecialist M365 bij NS ben je verantwoordelijk voor het verhogen van de digitale vaardigheden van collega’s door de adoptie van Microsoft 365-tools zoals Teams, Outlook en SharePoint. Je komt te werken binnen het Adoption & Analytics-team, dat zich richt op het ondersteunen van eindgebruikers en projectmatig werkt in samenwerking met afdelingen zoals HR-Leren & Presteren en DIA. De rol is gebaseerd in Utrecht, waar je op maandag en donderdag op kantoor werkt. Je vertaalt technische mogelijkheden naar praktische oplossingen, hebt oog voor gebruiksvriendelijkheid en de behoeften van eindgebruikers, en neemt initiatief om projecten tot een goed einde te brengen. Daarnaast is ervaring met verandermanagement, Microsoft 365 (inclusief Copilot), een sterk analytisch vermogen, data-gedreven werken, en een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal vereist. Kennis van Agile/Scrum is een pré. Je bent vanaf augustus 2026 beschikbaar voor deze opdracht.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €90/uur
Looptijd tot 23-07-2029
Vaardigheden Microsoft 365, Scrum, Agile, Copilot, SharePoint (5)
Uren/week 32 uur/week
Locatie Utrecht
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

BlueTrail · 23-07-2026 · Utrecht ·
REMOTE 96% match
Adoptiespecialist M365 voor NS in Utrecht, 32 uur per week, van 17 augustus 2026 tot 28 februari 2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 23-07-2026 · Utrecht ·
95% match
Adoptiespecialist M365 voor NS in Utrecht, op locatie, vanaf augustus 2026. Projectmatige rol binnen Adoption & Analytics-team met focus op Microsoft 365-tools en Copilot-adoptie.
Meer informatie
LibLab.nl · 24-07-2026 · Utrecht ·
95% match
Adoptiespecialist M365 voor Nederlandse Spoorwegen in Utrecht, op locatie op maandag en donderdag. Rol in pionierende fase digitale werkplek.
Meer informatie
TenTalent.nl · 23-07-2026 · Utrecht ·
94% match
Adoptiespecialist M365 voor NS in Utrecht, 2 dagen per week op locatie, start 23-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 28-07-2026 ·
94% match
Opdracht als Adoptie Specialist voor UWV (overheidsorganisatie), locatie onbekend, startdatum 28-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 23-07-2026 · Amsterdam ·
93% match
Adoptiespecialist M voor NS in Amsterdam (op locatie) voor het trainen van digitale vaardigheden van collega’s, startend op 23-07-2026.
Meer informatie
REMOTE 90% match
Interim Microsoft 365 Adoption Specialist voor een landelijke organisatie in Utrecht (hybride, 32 uur per week) met start 17 augustus. Richttarief €80 per uur.
Meer informatie
TenMonks · 27-07-2026 ·
89% match
Het uurtarief voor deze aanvraag is maximaal € 122,39 en minimaal € 111,20 UWV is op zoek naar een Business Consultant in de rol van Adoptie specialist (Microsoft Purview) Als Adoptie specialist adviseer en rapporteer je pro-actief de projectleiding over de Adoptie, Communicatie & implementatie strategie en de bijbehorende aanpak voor de Purview basisconfiguratie ten behoeve van de eindgebruikers. Daarnaast voer je regie op de uitvoering van het communicatie & Adoptieplan vanuit het project t.b.v. de UWV brede livegang ervan. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren. Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.
Meer informatie
MiPublic.nl · 28-07-2026 · Amsterdam ·
88% match
Freelance opdracht als Adoptiespecialist voor UWV in Amsterdam op locatie, gericht op Purview implementatie en adoptie met startdatum 28-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 20-07-2026 · Coevorden ·
88% match
Adviseur Digitale Transformatie & Adoptie voor gemeente Coevorden op locatie. Start 20-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
BlueTrail · 27-07-2026 ·
88% match
Adoptiespecialist adviseert en rapporteert over adoptie- en communicatiestrategie voor Purview binnen UWV, locatie Amsterdam, 38 uur per week, van 19-08-2026 tot 19-04-2027.
Meer informatie
Funle.nl · 20-07-2026 ·
87% match
Voor Stedin zoekt men een Adviseur voor procesanalyse en dashboardontwikkeling (locatie onbekend). De opdracht start op 20-07-2026 en looptijd is onbekend.
Meer informatie