Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Back End Developer Java (Spring Boot) opdracht

 2026-09-30 14:04:54  Rotterdam

Over deze opdracht

Back End Developer Java (Spring Boot) bij KPN IoT in Rotterdam, op locatie, met focus op IoT-platformontwikkeling.

Als Back End Developer Java (Spring Boot) kom je te werken bij KPN IoT, de snelst groeiende business unit van KPN, gespecialiseerd in IoT-oplossingen. Je maakt onderdeel uit van een multidisciplinair team op de 16e etage in Rotterdam aan de Wilhelminakade, waar je samenwerkt met collega’s met expertise in back end, front end en UX. Het team werkt op maandag en donderdag op kantoor, met ruimte voor sociale activiteiten zoals lunchwandelingen, tafelvoetbal en donderdagborrels. Je ontwikkelt mee aan het KPN Things platform, dat klanten voorziet van connectivity, data management en applicaties voor IoT-oplossingen. Je hebt minimaal 5 jaar ervaring met Java en Spring Boot, en werkt aan efficiënte processen met tools zoals CI/CD pipelines, Kubernetes en Helm. Je zet je analytisch vermogen in om gebruikersvragen te vertalen naar technische oplossingen, draagt bij aan de productvisie en technische koers, en deelt actief kennis met het team. De rol vereist een proactieve houding, nieuwsgierigheid naar het échte probleem achter klantvragen, en het vermogen om prioriteiten te stellen en hoofd- van bijzaken te onderscheiden.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 30-09-2031
Vaardigheden Java, Spring Boot, CI/CD, Kubernetes, Spring Framework (7)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Rotterdam
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Bij Oranje · 30-09-2026 · Rotterdam ·
100% match
Back End Developer Java (Spring Boot) voor KPN IoT in Rotterdam, fulltime op locatie, start 30-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 30-09-2026 · Amsterdam ·
90% match
Voor KPN IoT in Rotterdam werk je als Senior Front End Developer in een multidisciplinair team aan het KPN Things platform. De functie is fulltime en de locatie is op kantoor.
Meer informatie
Bij Oranje · 30-09-2026 · Rotterdam ·
90% match
Freelance Senior Front End Developer voor KPN IoT in Rotterdam, 40 uur per week, start 30-09-2026.
Meer informatie
88% match
Fullstack Developer zoekt een ervaren professional voor doorontwikkeling van bedrijfskritische applicaties in Zwolle op locatie.
Meer informatie
Bij Oranje · 23-09-2026 ·
87% match
Voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken zoekt Team CSO een Java Developer voor het bouwen en onderhouden van backend-oplossingen, locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
BlueTrail · 28-09-2026 ·
87% match
Java ontwikkelaar voor gemeenteproject in Rotterdam, 40 uur per week, van 15 oktober 2026 tot 15 oktober 2027.
Meer informatie
Bij Oranje · 28-09-2026 ·
86% match
Voor een gemeente werk je als Java ontwikkelaar aan Spring Boot applicaties met Angular front-end voor parkeerbelastinghandhaving. De opdracht heeft een onbekende looptijd en locatie.
Meer informatie
Morgan Black · 28-09-2026 · Utrecht ·
SPOED REMOTE 86% match
Voor een klant in Utrecht zoek je een PHP/Laravel Developer voor 32–40 uur per week, hybride werkzaamheden, start direct.
Meer informatie
86% match
Voor een backend-team in Utrecht zoekt een testautomatiseerder/QA-engineer naar kwaliteitscontrole en testautomatisering binnen een agile/scrum DevOps-omgeving. De opdracht is op locatie in Utrecht, zonder vermelding van uren per week of looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 30-09-2026 · Amsterdam ·
86% match
Voor het CJIB wordt in Amsterdam een DevOps Engineer gezocht voor het onderhouden en ontwikkelen van services in een Agile Scrum-omgeving, met 2 dagen per week op locatie en een looptijd van 18 sprints.
Meer informatie
Bij Oranje · 30-09-2026 · Leeuwarden ·
86% match
DevOps Engineer rol bij CJIB in Leeuwarden, 40 uur per week, voor een opdracht van 18 sprints.
Meer informatie
86% match
Fullstack Developer rol in Zwolle, Overijssel voor softwareontwikkeling op locatie. Startdatum 01-12-2026 met een tariefindicatie van € 101,00.
Meer informatie