De opdracht wordt uitgevoerd bij Ministerie van Defensie. Bekijk hier meer opdrachten bij Ministerie van Defensie.
Freelance Business Analist Data Management opdracht
2026-11-06 13:23:11 UtrechtOver deze opdracht
Business Analist Data Management voor JIVC (Ministerie van Defensie) in Utrecht, 36 uur per week, opdracht loopt 12 maanden met optie tot verlenging.
Als Business Analist Data Management werk je binnen het project Data Management voor Betrouwbare AI van JIVC, onderdeel van het Commando Materieel en IT van het Ministerie van Defensie. Je vertaalt businessbehoeften naar concrete requirements voor dataproducten en een Data Management Platform, achterhaalt de vraag achter de vraag en stemt deze af met data- en platform engineers. Daarnaast stel je epics op en vervul je een verbindende rol tijdens discovery- en realisatiefasen. Je bent ambassadeur voor data en datamanagement binnen de Defensieorganisatie en werkt samen met een projectleider, data management experts, een enterprise data architect, data engineers en platform engineers. De werkzaamheden vinden plaats binnen een uitdagend en veranderend IT-landschap met een federatieve data-architectuur. De standplaats is de Kromhoutkazerne in Utrecht; reizen naar andere Defensielocaties kan onderdeel zijn van de opdracht. Je draagt bij aan bedrijfsplannen, analyseert zakelijke vereisten en ondersteunt digitale transformatie, ontwikkelt businesscases en analyseert informatie en documenten. De opdracht start op 1 februari 2027 en duurt 12 maanden met opties tot tweemaal 12 maanden verlenging. Thuiswerken is in overleg mogelijk.
Vergelijkbare opdrachten
Alle business analist-opdrachten →Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.
Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuutLiever zonder account? Ontvang nieuwe Business Analist-opdrachten per mail.
| Tarief | €75–€90/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 06-11-2027 | |
| Vaardigheden | Agile, Data Governance (2) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Utrecht (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Business Analist
Op Freelapp staan momenteel 210 actieve business analist-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 105,- per uur (op basis van 16 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle business analist-opdrachten Uurtarief business analist