Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Business Analist HR opdracht

Business Analist €90–110/uur schatting van Freelapp
 2026-08-17 14:04:19  Den Haag

Over deze opdracht

Business Analist HR voor ZonMw in Den Haag, minimaal 2 dagen per week op locatie. Opdracht loopt vanaf 17-08-2026.

ZonMw, de Nederlandse organisatie voor gezondheidsonderzoek en zorginnovatie, zoekt een Business Analist HR voor een project waarbij het HR-systeem wordt vernieuwd. De rol richt zich op het analyseren en modelleren van HR- en capaciteitsprocessen (BPMN 2.0), vertalen van processen naar eisen voor aanbestedingsdocumentatie, en adviseren over ketenintegratie tussen HR, PSA en datawarehouse. De professional werkt onder hiërarchische aansturing van de Projectleider PSA & HR, in samenhang met de Business Analist PSA, en begeleidt key users bij tests, validaties en adoptie. Daarnaast worden governance, AVG en BIO-compliance geborgd binnen de uitwerking. De opdrachtgever is centraal gelegen in Den Haag, waar minimaal 2 dagen per week op locatie gewerkt wordt. Vereist zijn analytisch en conceptueel denkvermogen, gestructureerd en nauwkeurig werken, sterke communicatie op alle niveaus, organisatiesensitief zijn, proactief en resultaatgericht handelen, en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €90–€110/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 30-09-2029
Vaardigheden Compliance, BPMN, AVG / gegevensbeschermingswetgeving, BIO / BIO 2.0 (Baseline Informatiebeveiliging Overheid) (4)
Uren/week 32 uur/week
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Business Analist

Op Freelapp staan momenteel 118 actieve business analist-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €99–114/uur.

Bekijk alle business analist-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

TenTalent.nl · 14-08-2026 ·
REMOTE 96% match
Business Analist HR voor ZonMw (Remote), start 14-08-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenMonks · 14-08-2026 · Den Haag ·
96% match
Business Analist HR voor OpdrachtZonMw in Den Haag, minimaal 2 dagen per week op locatie. Opdracht gericht op HR-systeemvernieuwing met focus op processen, requirements en compliance.
Meer informatie
Funle.nl · 15-08-2026 · Den Haag ·
REMOTE 90% match
Business Analist HR voor ZonMw in Den Haag, 32 uur per week, locatie minimaal 2 dagen per week, opdracht start 15-08-2026.
Meer informatie
Flextender.nl · 14-08-2026 · Den Haag ·
REMOTE 89% match
Business Analist HR voor ZonMw in Den Haag, minimaal 32 uur per week, remote mogelijk. Reactietermijn tot 24-08-2026 09:00 uur.
Meer informatie
MiPublic.nl · 11-08-2026 · Den Haag ·
88% match
Business Controller bij ZonMw (VWS/NWO) in Den Haag, fulltime, opdracht start in het 4e kwartaal 2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 13-08-2026 ·
88% match
Business Analist voor OB Modernisering bij de Belastingdienst, locatie onbekend, fulltime (40 uur per week), start 13-08-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 14-08-2026 · Amsterdam ·
88% match
Business Analist voor OB Modernisering bij de Belastingdienst in Amsterdam (op locatie).
Meer informatie
MiPublic.nl · 17-08-2026 ·
88% match
Business Analist voor OB Modernisering bij de Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
MiPublic.nl · 14-08-2026 · Utrecht ·
88% match
Business analist voor conversieprojectteam Inkoop in Utrecht, fulltime, looptijd tot begin 2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 14-08-2026 · Amsterdam ·
88% match
Business Analist voor OB Modernisering bij Belastingdienst, Amsterdam (op locatie).
Meer informatie
BlueTrail · 17-08-2026 · Nederland ·
87% match
Business Analist voor OB Modernisering bij de Belastingdienst in Utrecht, 36 uur per week, van 14-09-2026 tot 31-12-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 14-08-2026 · Velden ·
87% match
Business Analist Inkoop voor Belastingdienst in Velden (op locatie). Rol: vastleggen IST/SOLL processen voor inhuurpersoneel in SRM naar S/4HANA conversieproject.
Meer informatie