Deze opdracht is gepubliceerd via Pooq.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Business Analist • Tripleforms, Requirements & VTH • Rijksoverheid opdracht

Business Analist overheid Medior €75–90/uur schatting van Freelapp
 2026-10-30 08:55:34  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Voor de Rijksoverheid werkt een Business Analist aan de functionele aansluiting van Tripleforms op een complex ICT-landschap, gericht op digitale vergunningverleningsprocessen. De locatie is onbekend en de opdracht is op locatie.

Voor een organisatie binnen de Rijksoverheid wordt een ervaren Business Analist gezocht die verantwoordelijk is voor de functionele aansluiting van Tripleforms op een complex ICT-landschap. De focus ligt op het verbeteren van digitale vergunningverleningsprocessen door requirements te analyseren. De rol vereist een sterke koppeling tussen Tripleforms en de bestaande ICT-infrastructuur, waarbij digitale processen worden geoptimaliseerd. De opdracht vindt plaats op locatie, waarbij de exacte locatie nog niet bekend is. De startdatum en looptijd van de opdracht zijn niet vermeld in de vacaturetekst. Er wordt geen specifiek uurtarief of senioriteitsniveau genoemd, maar de term 'ervaren' suggereert een gevorderd niveau binnen het vakgebied.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €75–€90/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring 2-5 jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Business Analist

Op Freelapp staan momenteel 146 actieve business analist-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 105,- per uur (op basis van 15 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle business analist-opdrachten Uurtarief business analist
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · Opdrachtgever: Logius · 30-10-2026 · Den Haag ·
89% match
Business analist voor herbouwproject Officiële Publicaties bij Logius in Den Haag, 36 uur per week voor 12 maanden.
Meer informatie
Funle.nl · 12-10-2026 · Den Haag ·
88% match
Voor een organisatie in Den Haag, Den Bosch en Noord-Brabant zoekt een IT Business Analist (24-40 uur per week) voor werkzaamheden in de verzekeringssector, met focus op schade- en ziektekostenproducten.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Logius · 30-10-2026 · Den Haag ·
88% match
Business analist voor KOOP-project bij Logius in Den Haag, 36 uur per week van 2026-12-05 tot 2027-11-30.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: KOOP · 30-10-2026 · Den Haag ·
87% match
Business analist bij KOOP in Den Haag, 36 uur per week van 5 december 2026 tot 4 december 2027.
Meer informatie
Bij Oranje · 08-10-2026 ·
SPOED 87% match
Business Analist (2 FTE) voor UWV in het Modernisering Interne Bedrijfsvoering (MIB) project, beschikbaar per direct voor Finance & Inkoop gerelateerde ERP-implementatie.
Meer informatie
86% match
Voor een organisatie in de financiële dienstverlening zoekt men een Medior Business Analyst in Amsterdam. De rol is op locatie en betreft complexe bedrijfsuitdagingen.
Meer informatie
Funle.nl · 14-10-2026 ·
86% match
DJI zoekt een voltijdse Business analist voor het programma Informatiebeveiliging Operationele Techniek. Locatie onbekend (Op locatie), startdatum 14-10-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Nationaal Coördinator Groningen (NCG) · 16-10-2026 · Groningen ·
85% match
Business Analist zoekt NCG voor coördinatie van versterkingsoperatie in Groningen, 32-36 uur per week van 19 oktober 2026 tot 31 maart 2027.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Van Lanschot Kempen · 14-10-2026 ·
85% match
Voor Van Lanschot Kempen wordt een Business Analyst gezocht voor een opdracht van vier maanden op locatie. De rol richt zich op het vertalen van bedrijfsdoelstellingen naar technologische oplossingen.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Van Lanschot Kempen · 14-10-2026 ·
85% match
Van Lanschot Kempen zoekt een Business Analyst voor een opdracht van vier maanden. De locatie is onbekend en de rol is fulltime.
Meer informatie