Als contractmanager ben je binnen het ingenieursbureau verantwoordelijk voor de voorbereiding, totstandkoming en beheersing van contracten in het fysieke domein. Het gaat hierbij om contracten voor aanleg, vernieuwing en onderhoud van de openbare ruimte van Amsterdam. Opdrachtnemers zijn aannemers, maar ook adviesbureaus of andere publieke partijen.
Je richt je als contractmanager van het Ingenieursbureau op contractbeheersing van onder andere geïntegreerde contracten. Je vindt het uitdagend om een innovatief contract te realiseren. Je bent trots op je werk en straalt dit uit. Lopende projecten volg je op de voet, je weet wat er speelt en anticipeert op ontwikkelingen binnen contractmanagement. Aangezien de contractvorm een geïntegreerd contract op basis van een bouwteam is, is ervaring met werken in een bouwteamverband een pre. De functie is het meest passend voor contractmanagers met ruime contractervaring binnen geïntegreerde contracten in zowel de voorbereiding als de uitvoering (> 7 jaar ervaring), gezien de complexiteit van de opgave in een complexe omgeving.
Het projectteam ‘De Oranje Loper’ werkt conform het IPM (integraal project management)-model. Op het traject van Paleis op de Dam tot Mercatorplein liggen acht bruggen met een monumentaal karakter die in zeer slechte staat verkeren en integraal vervangen moeten worden. Eén brug moet daarnaast gedeeltelijk worden vervangen. Daarnaast dient circa 3 kilometer hoofdwegennet in het hart van Amsterdam te worden heringericht van gevel tot gevel terwijl over de hele corridor (van Paleis tot Mercatorplein) een tramlijn loopt. Om zowel de integrale samenhang – uit te dragen als één duidelijk verhaal – als de mogelijkheid tot het leveren van maatwerk te waarborgen, is een drietal herinrichtingen en het vervangen van 9 bruggen samengevoegd tot één programma, genaamd Oranje Loper. Een aanpak waarbij de projecten als projecten blijven functioneren maar organisatorisch, bestuurlijk en financieel in samenhang worden aangestuurd.
Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.
Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.
Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.
Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.
Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.
Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.
Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.
Meer informatie