Deze opdracht is gepubliceerd via Flextender.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Coördinator Programmaplan Energietransitie opdracht

 2026-07-03 14:29:05  Amsterdam

Over deze opdracht

Coördinator Programmaplan Energietransitie bij Gemeente Zoetermeer op locatie in Amsterdam, 1 professional nodig voor 2026-2027.

De gemeente Zoetermeer zoekt een Coördinator Programmaplan Energietransitie voor het opstellen van een Programmaplan Energietransitie Zoetermeer 2026-2030 en een Werkplan 2027. De rol speelt zich af binnen het Programmateam Energietransitie, bestaande uit ongeveer 20 collega’s, en richt zich op het coördineren van de totstandkoming van deze plannen. Taken omvatten het uitwerken van brondocumenten, afstemmen met stakeholders, opzetten van het frame van het Programmaplan, organiseren van werksessies, en het schrijven van het plan. De uitvoering vindt plaats onder direct leiding en toezicht van de gemeente Zoetermeer. Vereist is minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring met het opstellen van een Programmaplan binnen een gemeentelijke organisatie en een afgeronde opleiding op minimaal hbo-bachelor niveau. De opdracht wordt uitgevoerd op locatie in Amsterdam.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-12-2027
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 32 uur/week
Locatie Amsterdam
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 03-07-2026 · Amsterdam ·
REMOTE
Coördinator Veiligheid voor een technische omgeving in Amsterdam (remote mogelijk). Start 03-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 27-06-2026 ·
REMOTE
Coördinator Veiligheid voor laboratoria en werkplaatsen (remote mogelijk). Start 27-06-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 23-06-2026 ·
REMOTE
Coördinator Veiligheid voor een technische omgeving (laboratoria/werkplaatsen), locatie onbekend (remote mogelijk), start 23-06-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenMonks · 22-06-2026 · Middelburg ·
REMOTE
Coördinator Veiligheid voor Academie LED van Saxion in Enschede (hoofdzakelijk) en Deventer. Fulltime functie met focus op veiligheid in technische omgevingen.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 22-06-2026 ·
Coördinator Veiligheid voor opdrachtgever op onbekende locatie (op locatie). Geplaatst op 22-06-2026.
Meer informatie
BlueTrail · 03-07-2026 · Den Haag ·
Coördinator Communicatieadviseur bij Zuid-Holland Bereikbaar in Schiedam, 24-32 uur per week, van 1 augustus 2026 tot 31 juli 2028.
Meer informatie
TenMonks · 03-07-2026 · Den Haag ·
Coördinator Communicatieadviseur bij Zuid-Holland Bereikbaar in Den Haag, op locatie. Communicatieaanpak coördineren en bewaken binnen een samenwerkingsverband van 100 medewerkers.
Meer informatie
TenMonks · 03-07-2026 · Amsterdam ·
Coördinator ICT en Ondersteuning bij Afvalservice (RED, gemeente Breda) in Amsterdam, 40 uur per week, inhuur voor 6 maanden met verlengoptie van 6 maanden.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 03-07-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een Coördinator Communicatieadviseur nodig op locatie. De rol betreft communicatieadvies met onbekende uren per week en looptijd.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 03-07-2026 ·
Voor Afvalservice wordt een Coördinator ICT en Ondersteuning gezocht voor een onbekende locatie op locatie. De rol betreft ICT-coördinatie en ondersteuning binnen de afvalsector.
Meer informatie