Freelance Customer Intelligence Analist • Power BI • Overheid opdracht
Over deze opdracht
Voor een overheidsorganisatie werk je als Senior Customer Intelligence Analist aan managementinformatie en datavisualisaties. Locatie onbekend, op locatie.
Als Senior Customer Intelligence Analist ben je verantwoordelijk voor de doorontwikkeling van managementinformatie en datavisualisaties binnen een data-gedreven overheidsorganisatie. In deze rol combineer je inhoudelijke BI-expertise met coaching en kennisdeling. Je werkt aan de uitwerking van managementinformatie en datavisualisaties, waarbij je jouw expertise inzet voor de verdere ontwikkeling van deze systemen. De locatie is onbekend, maar de opdracht vereist aanwezigheid op locatie. Er is geen startdatum of looptijd vermeld in de tekst.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Power BI, Power BI / Tableau, Data-analyse & Rapportage, Data-analyse met Excel/Power BI, Data Visualisatie (Tableau/Power BI) (11) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.