Freelance Functioneel Beheerder SAP FICO - Hero Interim Professionals opdracht in Amsterdam
Over deze opdracht
Voor een opdrachtgever in Amsterdam zoekt Hero Interim Professionals een Functioneel Beheerder SAP FICO voor 12 maanden met optie op verlenging. De rol is op locatie en duurt 12 maanden.
Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een Functioneel Beheerder SAP FICO voor een rol binnen een complexe Finance & Control-omgeving. Je fungeert als verbindende schakel tussen business en IT, ondersteunt gebruikers, optimaliseert SAP-processen en analyseert incidenten. Daarnaast denk je actief mee over verbeteringen en doorontwikkeling van SAP S/4HANA. De opdracht is gelegen in Amsterdam en wordt op locatie uitgevoerd. Je beschikt over een SAP-certificering, hebt kennis van SAP S/4HANA en beschikt over HBO werk- en denkniveau. Daarnaast heb je 1 jaar ervaring met applicatieontwikkeling. Ervaring met Scrum/Agile omgeving en werkervaring bij een (semi-)overheidsorganisatie zijn wenselijk. De rol vereist competenties zoals secuur werken, proactiviteit, samenwerken, communicatieve vaardigheden, klantgerichtheid en omgevingsbewustzijn.
| Tarief | €65–€80/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 12-06-2027 | |
| Vaardigheden | Scrum, SAP, Agile, Agile/Scrum, Agile & Scrum (15) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Amsterdam | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Functioneel Beheerder
Op Freelapp staan momenteel 101 actieve functioneel beheerder-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €76–90/uur.
Bekijk alle functioneel beheerder-opdrachten