Freelance Functioneel beheerder opdracht
2026-08-21 14:05:22 Onbekende locatieOver deze opdracht
Functioneel beheerder voor het Douane Intranet bij de Belastingdienst (remote). Start 21-08-2026.
Voor het Douane Intranet, onderdeel van de Belastingdienst, zoekt men een functioneel beheerder die mee gaat bouwen aan een nieuw intranet binnen het subteam WordPress Intranet. Hier werk je samen met andere functioneel beheerders aan de intranetomgevingen van de Belastingdienst, Douane en Dienst Toeslagen. De rol omvat het onderhouden, configureren en doorontwikkelen van een maatwerk WordPress-platform, inclusief incidentmanagement, ticketafhandeling en het vertalen van gebruikerswensen naar concrete oplossingen. Je werkt in een Agile omgeving, communiceert proactief met stakeholders en ontwikkelaars, en draagt bij aan de gezamenlijke roadmap van de drie organisaties. De locatie is onbekend, maar remote werken is mogelijk. Ervaring met WordPress, affiniteit met functioneel beheer en digitale dienstverlening zijn vereist.
| Tarief | €65–€80/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 22-09-2027 | |
| Vaardigheden | WordPress, Agile (2) | |
| Uren/week | 32 uur/week | |
| Locatie | 100% remote | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Functioneel Beheerder
Op Freelapp staan momenteel 206 actieve functioneel beheerder-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €89–103/uur.
Bekijk alle functioneel beheerder-opdrachten