Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Functioneel Specialist Referentiegegevens opdracht

Senior
 2026-10-28 05:25:31  Den Helder

Over deze opdracht

Voor de Immigratie- en Naturalisatiedienst wordt een Functioneel Specialist Referentiegegevens gezocht in Den Helder voor 36 uur per week vanaf 2 november 2026.

Voor de Immigratie- en Naturalisatiedienst wordt een Functioneel Specialist Referentiegegevens gezocht. Deze rol richt zich op het Register Referentiegegevens binnen een gebeurtenisgedreven microservicesarchitectuur. De functie omvat het beoordelen van referentielijsten op inhoud, kwaliteit, structuur, samenhang en herbruikbaarheid, het toetsen aan kwaliteits- en inrichtingsafspraken, en het inrichten van goedgekeurde referentielijsten in het register. Daarnaast hoort het importeren en controleren van referentievoorkomens op volledigheid en juistheid, het documenteren van afwijkingen en het bewaken van de opvolging. De rol omvat ook het verwerken van wijzigingen op bestaande referentielijsten, het beheren van versie-informatie en wijzigingslogs, en het bewaken van de samenhang met bestaande referentiegegevens. Verder hoort het beantwoorden van vragen van het ontwikkelteam over inrichting en gebruik, het leveren van input voor stories en nieuwe functionaliteit, en het signaleren van knelpunten en verbetermogelijkheden. De opdracht is in Den Helder en vereist minimaal 3 jaar relevante werkervaring op het gebied van informatiemanagement, databeheer en/of functioneel beheer, minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met het inrichten van referentie- en/of stamgegevens, en minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring met het functioneel inrichten van informatiesystemen en/of registers. Daarnaast is minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring op het snijvlak van business, data en IT-ontwikkeling vereist, waarbij gebruikersbehoeften vertaald moeten worden naar input voor ontwikkelteams.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 28-10-2029
Vaardigheden Agile, Product Owner (2)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Den Helder
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · Opdrachtgever: Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) · 27-10-2026 ·
97% match
De IND zoekt een Functioneel Specialist Referentiegegevens voor het beoordelen, verwerken en analyseren van referentielijsten en -voorkomens. Locatie onbekend, startdatum 27-10-2026.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) · 28-10-2026 · Den Haag ·
96% match
De IND zoekt een Functioneel Specialist Referentiegegevens voor inrichting en beheer van referentiegegevens in Den Haag. Locatie: op locatie.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) · 28-10-2026 · Den Haag ·
96% match
De IND zoekt een functioneel specialist voor het beoordelen, verwerken en analyseren van referentiegegevens in Den Haag, 40 uur per week. De opdracht loopt tot 28-10-2026.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) · 28-10-2026 · Den Haag ·
94% match
Functioneel specialist voor referentiegegevens bij de IND in Den Haag, locatiegebonden. Opdracht betreft beoordelen, verwerken en analyseren van referentielijsten en -voorkomens.
Meer informatie
94% match
Functioneel specialist voor werkzaamheden rondom referentiegegevens binnen de Nexus-architectuur. Locatie onbekend, startdatum 28-10-2026.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) · 28-10-2026 · Den Haag ·
87% match
RVO zoekt een functioneel beheerder voor het team Octrooicentrum Nederland in Den Haag. De rol is fulltime en de vacature is open tot nader order.
Meer informatie
Funle.nl · 28-10-2026 · 's-Hertogenbosch ·
87% match
Bureauhoofd Functioneel Beheer voor circa 15 professionals in 's-Hertogenbosch, 28 uur per week van 17-11-2026 tot 01-05-2027.
Meer informatie
Funle.nl · 28-10-2026 · Arnhem ·
86% match
Functioneel Applicatiebeheerder bij een landelijke organisatie in Arnhem (op locatie).
Meer informatie
Funle.nl · 28-10-2026 · 's-Hertogenbosch ·
REMOTE 86% match
Bureauhoofd Functioneel Beheer bij Gemeente Den Bosch in 's-Hertogenbosch (hybride), 28 uur per week, van 17-11-2026 tot 01-05-2027.
Meer informatie
Funle.nl · 28-10-2026 · Den Haag ·
85% match
Functioneel beheerder voor het Octrooicentrum Nederland in Den Haag, 36 uur per week van 1 december 2026 tot 31 mei 2027.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) · 29-10-2026 ·
85% match
Functioneel beheerder BIOS en Quadient bij ILT, locatie onbekend, fulltime. Rol: ondersteunen gebruikers, beheren sjablonen en uitvoeren van tests.
Meer informatie
84% match
Interim Functioneel Beheerder voor TimeEdit implementatie bij een hogeschool (locatie onbekend). Tijdelijke opdracht met onbekende uren per week en looptijd.
Meer informatie