De opdracht wordt uitgevoerd bij SBB. Bekijk hier meer opdrachten bij SBB.
Freelance Information Security Officer opdracht
2026-11-02 07:54:07 ZoetermeerOver deze opdracht
SBB zoekt een Information Security Officer voor een tijdelijke opdracht van 32-36 uur per week in Zoetermeer, van 30-11-2026 tot 28-02-2027. De rol betreft informatiebeveiliging in een publieke organisatie met focus op normenkader BIO2/ISO.
SBB, een publieke organisatie, is op zoek naar een Information Security Officer (ISO) voor een tijdelijke opdracht van 32 tot 36 uur per week. De rol is gebaseerd in Zoetermeer (Zuid-Holland) en vereist minimaal 3 dagen per week aanwezigheid op locatie. De opdracht start op 30 november 2026 en loopt tot 28 februari 2027, met een optie tot verlenging. De ISO is verantwoordelijk voor het implementeren van het informatiebeveiligingsbeleid, het coördineren van werkzaamheden op het gebied van informatiebeveiliging, en het samenwerken met functionarissen zoals de Functionaris Gegevensbescherming (FG), privacy officer en Technisch Informatiebeveiligingsofficier (TISO). Taken omvatten het toetsen van projectvoorstellen en applicatieaanvragen, het initiëren en begeleiden van pentesten, het coördineren van acties bij security incidenten, en het rapporteren aan de manager V&R (CISO) en de directie. De rol vereist aantoonbare ervaring met het implementeren van een IB-risicomanagementsysteem (ISMS), bewustwordingsinterventies, en ruime ervaring met het normenkader ISO 27001/2 en BIO. Relevante certificeringen zoals CISSP, CISM of CISA zijn een pré. De professional dient resultaatgericht, oplossingsgericht, integraal en samenwerkingsgericht te werken, met een heldere en zakelijke communicatiestijl.
Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.
Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuutLiever zonder account? Ontvang nieuwe Security Officer-opdrachten per mail.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 28-02-2027 | |
| Vaardigheden | CISSP, ISO 27001, BIO / BIO 2.0 (Baseline Informatiebeveiliging Overheid) (3) | |
| Uren/week | 32–36 uur/week | |
| Locatie | Zoetermeer | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Security Officer
Op Freelapp staan momenteel 59 actieve security officer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 110,- per uur (op basis van 28 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle security officer-opdrachten Uurtarief security officer