Freelance Java devops engineer opdracht
2026-07-01 08:04:51 Onbekende locatieOver deze opdracht
Java devops engineer voor Belastingdienst (IBS VPB en DIV) op onbekende locatie. Scrumteam met 2-wekelijkse sprints.
Voor de afdeling Integratie Business Services (IBS) Vennootschapsbelasting en Dividendbelasting (VPB en DIV) van de Belastingdienst is een Java DevOps engineer nodig die werkt binnen een hecht scrumteam. De rol omvat het bouwen aan de DevOps voorbrenging en monitoring inrichting, ontwikkelen van nieuwe functionaliteit, oplossen van incidenten en adviseren over ontwerp en architectuur. Er is intensieve afstemming met ontwikkelaars, productowner, procesontwerper, architect en gebruikers. Daarnaast ondersteunt de engineer testers bij tests en het onderhouden van testware. De opdracht richt zich op het realiseren van geïntegreerde IT-oplossingen voor wetgeving binnen de keten Vennootschapsbelasting (VPB) en Dividendbelasting, waarbij het team voorspelbare, kwalitatief goede oplossingen moet opleveren. De locatie is onbekend en de samenwerking vindt plaats op locatie. De startdatum is 01-07-2026.
| Tarief | €110–€135/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 31-12-2026 | |
| Vaardigheden | Java, DevOps, Monitoring & Logging (3) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Devops Engineer
Op Freelapp staan momenteel 94 actieve devops engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €90–105/uur.
Bekijk alle devops engineer-opdrachten