Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Java Ontwikkelaar opdracht

 2026-07-30 14:08:03 Mogelijk verlopen  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Voor de Belastingdienst zoeken wij een Java Ontwikkelaar voor het ontwikkelen van nieuwe functionaliteiten binnen een complex IT-landschap. De locatie is onbekend en de functie is op locatie.

Voor de Belastingdienst zijn wij op zoek naar een Java Ontwikkelaar die verantwoordelijk is voor het ontwikkelen en bouwen van nieuwe functionaliteiten binnen een complex IT-landschap. Je zult betrokken zijn bij het verbeteren van monitoring en beheer van applicaties, en het oplossen van incidenten. Je werkt in een Agile team met collega's uit verschillende disciplines, waarbij samenwerking en communicatie essentieel zijn. De organisatie maakt gebruik van meerdere Agile Release Trains en een SAFe-aanpak, wat een dynamische werkomgeving biedt. Ervaring met Java-ontwikkeling, Agile- en SAFe-teams is vereist. Kennis van Kubernetes, BPM, het nemen van de lead binnen een ontwikkelteam, het begeleiden en coachen van junior- en mediorcollega’s, en sterke communicatieve vaardigheden worden gewaardeerd. De functie is op locatie en de locatie is onbekend.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 04-08-2026
Vaardigheden Java, SAFe, Agile, Kubernetes (4)
Uren/week 36 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Java Developer

Op Freelapp staan momenteel 86 actieve java developer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €86–100/uur.

Bekijk alle java developer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

TenTalent.nl · 31-07-2026 ·
95% match
Java ontwikkelaar voor Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie), 5 jaar ervaring HBO, SAFe agile aanpak.
Meer informatie
TenMonks · 30-07-2026 ·
94% match
Java ontwikkelaar voor afdeling Inning en Betalingsverkeer bij een overheidsorganisatie, locatie onbekend, fulltime met onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 31-07-2026 ·
REMOTE 94% match
Java ontwikkelaar voor afdeling Inning- en betalingsverkeer (250 collega’s) in een SAFe Agile team; remote mogelijk; start 31-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 30-07-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 94% match
Java ontwikkelaar voor Belastingdienst in Amsterdam (remote mogelijk) voor een onbekende looptijd. Rol betreft ontwikkeling en beheer van applicaties binnen inning- en betalingsverkeer.
Meer informatie
Funle.nl · 03-08-2026 · Nederland ·
93% match
Java Developer voor service migratie naamswijzigingen bij de Belastingdienst in Nederland (op locatie). Rol betreft migratie van servicenamen naar nieuwe standaard met focus op Java-services, testen en implementatie.
Meer informatie
MiPublic.nl · 30-07-2026 ·
93% match
Java ontwikkelaar voor afdeling Inning en Betalingsverkeer (locatie onbekend, op locatie) in een SAFe Agile team. Taken: ontwikkelen functionaliteiten, verbeteren monitoring/beheer en oplossen incidenten.
Meer informatie
MiPublic.nl · 15-08-2026 · Amsterdam ·
93% match
Java Developer rol bij Belastingdienst IV organisatie in Amsterdam (op locatie). Taken binnen scrumteams met sprints van 2 weken.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 30-07-2026 ·
93% match
Java ontwikkelaar gezocht voor het team van de afdeling Inning en Betalingsverkeer (locatie onbekend, op locatie). Betrokken bij ontwikkeling, monitoring en incidentoplossingen in een SAFe agile aanpak.
Meer informatie
TenTalent.nl · 04-08-2026 ·
93% match
Voor de Belastingdienst werk je als senior Java developer aan de IBA applicatie binnen het domein Inning en Betalingsverkeer. Locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 29-07-2026 · Amsterdam ·
92% match
Java Ontwikkelaar voor modernisering Inkomensheffing bij Belastingdienst in Amsterdam (op locatie).
Meer informatie
TenTalent.nl · 31-07-2026 ·
92% match
Java Developer voor migratieproject bij Belastingdienst (locatie onbekend, fulltime). Opdracht start 31-07-2026 en looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 14-08-2026 ·
91% match
Java developer voor een Agile DevOps-team in een dynamische omgeving met focus op veilige applicaties en data-analyse. Locatie onbekend, startdatum 14-08-2026.
Meer informatie