Deze opdracht is gepubliceerd via Matchd. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Kwartiermaker EDIC Digitale Autonomie in het Onderwijs opdracht

 2026-09-11 20:23:05  Den Haag

Over deze opdracht

Kwartiermaker voor EDIC Digitale Autonomie in het Onderwijs bij het Ministerie van OCW in Den Haag, 33 uur per week voor 2,5 tot 3 maanden.

Voor het Ministerie van OCW wordt in Den Haag een kwartiermaker gezocht voor de opstartfase van het Europese EDU-EDIC consortium, gericht op digitale autonomie in het funderend onderwijs. Deze rol omvat het opzetten en aansturen van een Nederlands samenwerkingsverband met Kennisnet, SURF, SIVON, NOLAI en OCW, waarbij de Nederlandse inbreng binnen vier workstreams (digital infrastructure, data, AI en EdTech) wordt gecoördineerd. Daarnaast is er een internationale coördinatietaak tot de aanstelling van een directeur, waaronder het voorzitten van overleggen met EU-lidstaten, het organiseren van een kick-off in Den Haag en het bewaken van coherentie tussen de workstreams. De functie vereist ervaring met complexe Europese netwerken, het vertegenwoordigen van Nederlandse belangen, consensuscreatie en uitstekende beheersing van zowel Nederlands als Engels. Affiniteit met digitaliseringsvraagstukken zoals AI en digitale identiteiten is een pré. De opdracht start in september 2026 en duurt 2,5 tot 3 maanden op locatie in Den Haag.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 11-02-2027
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 33 uur/week
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

98% match
Kwartiermaker voor EDIC digitale autonomie in het onderwijs bij Kennisnet in Nederland, op locatie. Start 11-09-2026.
Meer informatie
Jobhob · 11-09-2026 · Zoetermeer ·
97% match
Freelance kwartiermaker EDIC digitale autonomie in het onderwijs bij Stichting Kennisnet in Zoetermeer, 32 uur per week voor 3 maanden.
Meer informatie
Babbage.nl · 11-09-2026 · Nederland ·
92% match
Kwartiermaker EDIC ad interim voor het opzetten en aansturen van een samenwerkingsverband namens het Ministerie van OCW in Nederland. Locatie: Nederland (op locatie).
Meer informatie
Bij Oranje · 10-09-2026 ·
86% match
Voor ICTU ben jij als Deelprojectcoördinator GBO-EDI verantwoordelijk voor de ontwikkeling en realisatie van de Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO) binnen het werkpakket EDI. Locatie onbekend, startdatum 10-09-2026.
Meer informatie
TenMonks · 08-09-2026 · Een ·
86% match
Deelprojectcoördinator GBO-EDI voor ICTU, locatie Onbekend, coördineert ontwikkeling werkpakket EDI binnen programma Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO).
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 08-09-2026 ·
86% match
Deelprojectcoördinator GBO-EDI voor het programma Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO) met onbekende locatie. Looptijd tot eind 2027 (realisatiefase).
Meer informatie
MiPublic.nl · 08-09-2026 ·
86% match
Deelprojectcoördinator GBO-EDI coördineert de ontwikkeling van het werkpakket EDI binnen het programma Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO) voor de Nederlandse overheid. Locatie onbekend, start 08-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 08-09-2026 ·
86% match
Deelprojectcoördinator GBO-EDI coördineert de ontwikkeling van het werkpakket EDI binnen het programma Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO) voor de overheid. Locatie onbekend, start 08-09-2026, looptijd tot eind 2027.
Meer informatie
Bij Oranje · 08-09-2026 · Den Haag ·
86% match
Deelprojectcoördinator GBO-EDI bij ICTU in Den Haag (op locatie) voor de coördinatie van de ontwikkeling en realisatie van het werkpakket EDI binnen het programma Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO).
Meer informatie
BlueTrail · 09-09-2026 · Den Haag ·
86% match
Deelprojectcoördinator GBO-EDI voor het programma Gemeenschappelijke Bronontsluiting (GBO) in Den Haag, 24 uur per week, van 1 oktober 2026 tot 1 oktober 2027.
Meer informatie
85% match
Financieel adviseur/onderzoeker collectivisering Digitale Veiligheid bij VNG (Vereniging van Nederlandse Gemeenten) op locatie. Opdracht duurt onbekend, startdatum 04-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-09-2026 · Amsterdam ·
84% match
De rol van Kwartiermaker Zorgplicht betreft het borgen van zorgplicht binnen een organisatie in de zorgsector, met locatie Amsterdam en onbekende uren per week. De looptijd is onbekend.
Meer informatie