Freelance Medewerker Informatievoorziening opdracht
Over deze opdracht
Voor een archiefmigratie zoekt de Belastingdienst een Medewerker Informatievoorziening in Utrecht voor 36 uur per week. De opdracht loopt tot 27 oktober 2026.
De Belastingdienst, onderdeel van de Uitvoeringsorganisatie Herstel Toeslagen (cluster Staf, afdeling IV & Data), zoekt een Medewerker Informatievoorziening voor een archiefmigratieproject. De professional brengt digitale dossiers in beheer en verzamelt, schoont en structureert deze voor migratie van gedeelde netwerkschijven naar Digidoc Online. Daarbij worden vertrouwelijkheid en integriteit volgens wet- en regelgeving gewaarborgd, en wordt de nauwkeurigheid, volledigheid en consistentie van de gemigreerde documenten gecontroleerd. De werkzaamheden vinden plaats op locatie in Utrecht, waarbij afstemming plaatsvindt met teamleden en stakeholders uit de business. Het team bestaat uit twee senior IHH-adviseurs, twee DigiDiv’ers en een medior Medewerker Informatievoorziening. Vereist zijn minimaal HBO werk- en denkniveau, kennis van digitale archivering (bijv. SOD1, SOD2 of recordmanagement) met minimaal 2 jaar ervaring of relevante opleiding, en ervaring met documentmanagementsystemen zoals Digidoc Online. Ervaring met Excel en binnen de publieke sector is gewenst. Gevraagde competenties zijn analyseren, resultaatgerichtheid, plannen en organiseren, omgevingsbewustzijn en overtuigingskracht. De opdracht wordt uitgevoerd onder leiding en toezicht en is niet geschikt voor zzp’ers.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 27-10-2026 | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Utrecht | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 2-5 jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.