Freelance Medior/Senior Back-end softwareontwikkelaar (2FTE) opdracht
2026-09-04 14:24:55 Onbekende locatieOver deze opdracht
Voor het Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR) wordt een back-end ontwikkelaar gezocht voor het herontwikkelen van de applicatie Mijn Strafdossier (2 FTE). Locatie onbekend.
Het Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR) zoekt een back-end ontwikkelaar voor het herontwikkelen van de applicatie Mijn Strafdossier. Deze applicatie, momenteel ontwikkeld in .Net, moet worden omgezet naar Java/Kotlin. De rol richt zich op het realiseren van veilige en kwalitatief herbruikbare software binnen het team Base Ketensamenwerking, dat verantwoordelijk is voor applicatieontwikkeling van Mijn Strafdossier. De ontwikkelaar ondersteunt ontwerpers bij het technisch ontwerp, werkt binnen vastgestelde architectuurkaders en draagt kennis over aan teamleden. De Base Ketensamenwerking levert ICT-diensten ter ondersteuning van het primaire strafrechtproces binnen de Rechtspraak en werkt ketenbreed samen aan hoogwaardige eindproducten. De locatie is onbekend en de opdracht betreft een fulltime functie (2 FTE). Er wordt verwacht dat de ontwikkelaar ruime kennis heeft van Java, Kotlin en .Net (lezen).
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Java, DevOps, Kotlin (3) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.