Deze opdracht is gepubliceerd via TenMonks. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Back-end softwareontwikkelaar opdracht

 2026-07-02 14:25:41  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Voor het Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR) zoeken we een senior back-end ontwikkelaar voor BAS (Basisapplicaties Strafrechtspraak) met ruime kennis van Java/Kotlin. Locatie onbekend, startdatum onbekend, looptijd onbekend.

Voor het Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR) zoeken we een senior back-end ontwikkelaar met ruime kennis van Java/Kotlin voor de Basisapplicaties Strafrechtspraak (BAS). De opdracht betreft het realiseren van veilige en kwalitatief herbruikbare componenten in Angular en Kotlin binnen een cloud-native micro-services architectuur. De ontwikkelaar maakt onderdeel uit van een DevOps-team dat verantwoordelijk is voor de applicatieontwikkeling van BAS, onderdeel van de Base Ketensamenwerking. De software wordt ontwikkeld volgens een nieuwe architectuur gebaseerd op microservices, waarbij IVO-Rechtspraak werkt aan de vernieuwing van diverse applicaties in het domein Strafrecht. Locatie is onbekend (op locatie). Ervaring met complexe ontwikkelomgevingen en het werken met wijzigende requirements is vereist. De ontwikkelaar ondersteunt ontwerpers op het gebied van technisch ontwerp via microservices en draagt bij aan de verdere ontwikkeling van de back-end van de applicatie.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 02-07-2031
Vaardigheden Java, DevOps, Kotlin, Angular, Microservices (5)
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Freelance Senior Adviseur Gegevensbescherming bij UWV in Amsterdam, 38 uur per week voor 4 maanden.
Meer informatie
Voor een onbekende opdrachtgever wordt een Senior Adviseur Gegevensbescherming gezocht voor een rol als Senior Adviseur Informatiebeveiliging & Privacy. De opdracht is op locatie en de locatie is onbekend.
Meer informatie
REMOTE
Senior Adviseur Gegevensbescherming bij UWV in Amsterdam, 32-38 uur per week, vanaf 31-07-2026.
Meer informatie
TenMonks · 31-07-2026 ·
DevOps engineer werkt aan software delivery platform voor Cobol/Java bij de Belastingdienst, locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 31-07-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een Senior API Koppelingen Expert gezocht voor een locatie-onbekende opdracht op locatie. De opdracht start op 31-07-2026 en de looptijd is onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 31-07-2026 ·
Voor het DICTU-EZK WPD Automation team zoeken wij een DevOps Engineer voor een onbekende locatie. De opdracht start op 31-07-2026 en heeft een onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 31-07-2026 ·
De rol van Applicatiespecialist Lab omvat zelfstandig implementeren, beheren en technisch optimaliseren van complexe applicaties en systeemkoppelingen. Locatie onbekend (op locatie), startdatum 31-07-2026.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 31-07-2026 ·
SPOED
Voor iRealisatie zoekt men een Senior SOC Engineer/Dreigingscoördinator voor locatie onbekend, met startdatum 31-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 31-07-2026 · Amsterdam ·
Voor de Belastingdienst in Amsterdam werk je fulltime als DevOps engineer aan het onderhouden en vernieuwen van het software delivery platform voor Cobol en Java. De opdracht loopt tot 31-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 31-07-2026 · Amsterdam ·
API-koppelingen realiseren voor NAU bij FDC in Amsterdam. Opdracht start 31-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie