Freelance senior Datamigratie en integratie engineer opdracht
2026-08-25 08:04:53 UtrechtOver deze opdracht
Backend ontwikkelaar voor datamigratie en integratie bij Helios (politie-intelligence) in Utrecht, 36-40 uur per week, start 25-08-2026.
Voor het Helios-programma, onderdeel van de intelligenceorganisatie van de politie, zoeken we een Backend ontwikkelaar die zich richt op datamigratie en integratie. Het doel van Helios is om collega’s te helpen een dynamische, gestructureerde informatiepositie op te bouwen door beschikbare politiedata te verzamelen, analyseren en visualiseren. Deze data wordt gebruikt om stakeholders te betrekken en sturingsinformatie te genereren voor beslissers, met als focus het langdurig verstoren van criminele netwerken. Jij bent verantwoordelijk voor het migreren van data vanuit een nieuw te ontsluiten businessproces naar de Helios-applicatie. Deze data wordt getransformeerd naar het Helios-model, zodat analyses van dit businessproces sterk verbeterd en hergebruikt kunnen worden. Je werkt intensief samen met de Productowner, het multidisciplinaire ontwikkelteam en analisten. Het team bestaat uit 11 collega’s, waaronder frontend- en backendontwikkelaars en testers, en werkt vijf dagen per week met flexibele werktijden. De teamstandup is dagelijks om 9:30, en één keer per twee weken is er een verplichte retrospective in Utrecht. Werken kan zowel thuis als op locatie. Je hebt een frisse blik, ziet verandering als een uitdaging en hebt de drive om de dienstverlening continu te verbeteren. Daarnaast ben je in staat om zelfstandig complexe omgevingen te doorgronden en te beheren, en wil je écht iets bijdragen aan het politiewerk. Je organiseert je taken goed, deelt graag kennis en durft kritische vragen te stellen.
| Tarief | €105–€130/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 31-08-2028 | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Utrecht (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Data Engineer
Op Freelapp staan momenteel 90 actieve data engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €96–112/uur.
Bekijk alle data engineer-opdrachten