Freelance Senior Functioneel Tester - Hero Interim Professionals opdracht
Over deze opdracht
Voor een opdrachtgever zoekt Hero Interim Professionals een Senior QA Engineer – Data Platform Transitie voor een 12 maanden durende opdracht op locatie.
Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een Senior QA Engineer – Data Platform Transitie voor een meerjarige migratie van een bedrijfskritisch legacy systeem naar een modern, metadata-gedreven dataplatform. Je werkt binnen een multidisciplinair Scrumteam aan een gefaseerde transitie, waarbij je verantwoordelijk bent voor het borgen van kwaliteit rond gegenereerde gebruikersschermen, business rules, datasets en data pipelines. De rol omvat het testen van exploratory testing, integratie- en regressietesten, valideren van data-uitwisseling tussen invoerschermen, data pipelines en datawarehouse, en het opzetten van referentiesets voor metadata- en modellenbeheer. Daarnaast implementatie en uitbreiding van geautomatiseerde regressietesten, controle van outputdata via referentiedata, API-calls en andere valideerbare bronnen, en het signaleren van structurele kwaliteits- en migratierisico’s met advies aan developers en product owner. Je draagt bij aan de doorontwikkeling en borging van teststrategie, testrichtlijnen en best practices voor een metadata-driven omgeving. De opdracht vindt plaats op locatie en vereist ervaring met hands-on testen van data-driven systemen, manueel en geautomatiseerd testen, integratietesten, API testing, validatie van data outputs, .NET omgeving, SQL, JavaScript, basis C# en DAX, en zeer goede communicatieve vaardigheden. Je bent zelfstandig, proactief en effectief in multidisciplinair teamverband. Ervaring met testen van ETL-processen, datawarehouses, BI-platforms, datamodellering, dimensionale modellen, migratieprojecten en incrementele oplevering in een continue operationele omgeving met meer dan 50 gebruikers is een pré.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 28-05-2027 | |
| Vaardigheden | SQL, JavaScript, ETL/ELT, JavaScript (ES6+), SQL (PostgreSQL/MySQL) (20) | |
| Uren/week | 32 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.