Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Product Owner Digitale Meldplicht opdracht

 2026-10-30 15:14:33  Den Haag

Over deze opdracht

Senior Product Owner voor Digitale Meldplicht bij het Ministerie van Justitie en Veiligheid in Den Haag, 4 uur per week. Opdracht start op 30-10-2026 met onbekende looptijd.

Het Ministerie van Justitie en Veiligheid zoekt een Senior Product Owner voor de rol van Digitale Meldplicht. Deze functie richt zich op het vormgeven van de digitale dienstverlening binnen het relevante beleidsdomein, waarbij je de schakel vormt tussen techniek en beleid. De opdracht vindt plaats in Den Haag, volledig op locatie. Je werkt met een team aan het beheer en prioriteren van de backlog, het vertalen van businesswensen naar user stories en het afstemmen met betrokken partijen zoals DV&O, politie, het Openbaar Ministerie, gemeenten en de softwareleverancier. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het stellen van doelen voor fasen en releases, het testen van functionaliteit, het bewaken van de kwaliteit en het informeren van de stuurgroep over technische voortgang en besluitvorming. Ervaring met Agile-ontwikkeling en Scrum, minimaal 4 jaar als Product Owner en minimaal 2 jaar ervaring met IT-beheer- en ontwikkelprocessen is vereist. Uitstekende communicatieve vaardigheden en beheersing van de Nederlandse taal zijn essentieel.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 30-10-2030
Vaardigheden Scrum, Agile, Product Owner (3)
Uren/week 4 uur/week
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Product Owner

Op Freelapp staan momenteel 186 actieve product owner-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 95,- per uur (op basis van 37 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle product owner-opdrachten Uurtarief product owner
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 30-10-2026 · Den Haag ·
98% match
Senior Product Owner Digitale Meldplicht voor het Bestuursdepartement van het ministerie van Veiligheid en Justitie in Den Haag, fulltime (locatie).
Meer informatie
GreenPepper · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 29-10-2026 · Den Haag ·
97% match
Voor een opdrachtgever in Den Haag zoekt een Senior Product Owner Digitale Meldplicht voor een fulltime rol (locatiegebonden).
Meer informatie
Zoeqq · 30-10-2026 · Den Haag ·
97% match
Senior Product Owner voor de Digitale Meldplicht bij een organisatie in Den Haag, fulltime op locatie.
Meer informatie
MiPublic.nl · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 30-10-2026 · Den Haag ·
96% match
Voor de rol van Senior Product Owner Digitale Meldplicht bij een opdrachtgever in Den Haag zijn 4 uur per week nodig van 01-01-2027 tot 31-12-2027.
Meer informatie
TenMonks · 31-10-2026 ·
96% match
Voor het Bestuursdepartement van het ministerie van Veiligheid en Justitie is een Senior Product Owner Digitale Meldplicht gezocht. Locatie onbekend, startdatum 31-10-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Ministerie van Justitie en Veiligheid · 30-10-2026 · Den Haag ·
96% match
Voor een opdrachtgever in Den Haag ben je als Senior Product Owner verantwoordelijk voor de doorontwikkeling van de digitale meldplicht. De rol is op locatie in Den Haag.
Meer informatie
93% match
Voor een grote overheidsorganisatie zoekt men een Senior Product Owner voor de verdere ontwikkeling van een digitale meldplichtvoorziening. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Belastingdienst · 25-10-2026 ·
SPOED REMOTE 91% match
Voor de Belastingdienst, directie Buitengewone Zaken Blauw, zoek je een Product Owner voor grootschalige digitale herstelprogramma's in Leiden (remote mogelijk), voltijds.
Meer informatie
BlueTrail · Opdrachtgever: Belastingdienst · 24-10-2026 · Den Haag ·
SPOED 91% match
Product Owner voor low-code applicaties bij de Belastingdienst in Den Haag, 36 uur per week, van 16 november 2026 tot 31 december 2026.
Meer informatie
ItaQ · 19-10-2026 ·
90% match
Voor een opdrachtgever die werkt aan digitalisering en optimalisatie van kernprocessen wordt een Product Owner gezocht voor locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
LibLab.nl · 28-10-2026 · Utrecht ·
86% match
Voor een AI-gedreven SaaS-platform in de financiële dienstverlening zoekt men een Product Owner voor Utrecht op locatie. De rol betreft fulltime productontwikkeling met focus op delivery richting livegang.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Enexis · 29-10-2026 · 's-Hertogenbosch ·
REMOTE 85% match
Enexis zoekt een Product Owner Data Delen voor een 12-maanden opdracht in 's-Hertogenbosch (50/50 op locatie/remote), 32-40 uur per week.
Meer informatie