Nieuw kwartaalrapport

Freelance Markt-Monitor Q3 2026

Wat vraagt de markt, wat betalen opdrachtgevers en hoe snel moet je starten? Gebaseerd op alle opdrachten die Freelapp dit kwartaal verzamelde.

38.676opdrachten
65platformen
17%remote
25 dagentot start (mediaan)
Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Product Owner Malware Research Team opdracht

 2026-07-24 20:04:18 Mogelijk verlopen  Nederland

Over deze opdracht

Product Owner voor het Malware Research Team bij het NCSC in Nederland, op locatie. Opdracht start op 24-07-2026.

Als Product Owner bij het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) geef je richting aan de dienstverlening van het Malware Research Team, dat hoogwaardige malware-analyse en dreigingsinformatie levert voor de digitale weerbaarheid van Nederland. Je vertaalt strategische opgaven naar productvisies en zorgt voor afstemming met stakeholders, analisten, SME’s en architecten binnen de waardestroom. Het team onderzoekt malware, analyseert werking en herkomst, en ontwikkelt geautomatiseerde analysecapaciteiten om dreigingen sneller te detecteren. Je bent verantwoordelijk voor de end-to-end levering van (deel)producten, prioriteert de Product Backlog in samenwerking met het team en andere Product Owners, en bewaakt kwaliteitsnormen, privacy, wet- en regelgeving, en informatiebeveiliging. Daarnaast speel je een centrale rol in Agile Scrum-events zoals sprintplanningen en retrospectives, en neem je besluiten over het ontwikkelen, in gebruik nemen of uitfaseren van producten. De functie is op locatie in Nederland, met focus op samenwerking met partners en continue innovatie om het dreigingsbeeld actueel te houden.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 20-09-2027
Vaardigheden Scrum, Agile, Cyber Security, Product Owner samenwerking, Product Backlog Management (6)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Nederland
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Scrum Master

Op Freelapp staan momenteel 163 actieve scrum master-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 93,- per uur (op basis van 41 opdrachten met een vermeld tarief).

Bekijk alle scrum master-opdrachten Alle freelance IT & ICT opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

TenMonks · 24-07-2026 · Nederland ·
100% match
Product Owner rol bij het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) in Nederland op locatie. Geen informatie over uren per week of looptijd in de tekst.
Meer informatie
TenTalent.nl · 27-07-2026 · Nederland ·
95% match
Product Owner Malware Research voor het Ministerie van Justitie en Veiligheid in Nederland (op locatie). Startdatum: 27-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 29-07-2026 · Nederland ·
93% match
Als Product Owner werk je voor het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) in Nederland op locatie aan malware-analyse en dreigingsinformatie. De opdracht is onbekend in uren per week en looptijd.
Meer informatie
93% match
Senior Product Owner voor cybersecurity en malware-onderzoek bij een organisatie in Den Haag. Op locatie, start 28-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 29-07-2026 · Amsterdam ·
93% match
Als Product Owner bij het NCSC in Amsterdam (op locatie) ben je verantwoordelijk voor de end-to-end levering van (deel)producten binnen het Malware Research Team. De opdracht start op 29-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 28-07-2026 ·
91% match
Freelance Product Owner voor Malware Research Team bij een rijksoverheidsorganisatie, locatie onbekend, fulltime, start 28-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 30-07-2026 ·
90% match
Product Owner Cybersecurity bij Ministerie van Justitie en Veiligheid, locatie onbekend, fulltime, start 30-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 29-07-2026 · Amsterdam ·
88% match
Voor NCSC in Amsterdam als Product Owner Team Impuls ben je verantwoordelijk voor innovatie- en ontwikkelactiviteiten binnen cyberweerbaarheid. De rol is fulltime en start op 29-07-2026.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 24-07-2026 · Nederland ·
REMOTE 87% match
Senior networking engineer voor het NCSC (Nederland, remote mogelijk) met focus op hybride infrastructuur en migratieprojecten. Opdracht start 24-07-2026 (looptijd onbekend).
Meer informatie
TenTalent.nl · 30-07-2026 · Nederland ·
86% match
Frontend Developer rol bij het Ministerie van Justitie en Veiligheid (NCSC) in Nederland (op locatie). De opdracht start op 30-07-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 23-09-2026 · Nederland ·
84% match
Product Owner voor Team Impuls bij Netwerkregie & Innovatie (NR&I) in Nederland, fulltime op locatie. Opdracht start op 23-09-2026 met onbekende looptijd.
Meer informatie
BlueTrail · 28-09-2026 · Amsterdam ·
83% match
Product Owner rol bij NS Klantenservice in Utrecht, 36 uur per week, van 12 oktober 2026 tot 1 juni 2027.
Meer informatie