Freelance Senior Product Owner Team Impuls opdracht
2026-07-29 14:06:26 AmsterdamOver deze opdracht
Voor NCSC in Amsterdam als Product Owner Team Impuls ben je verantwoordelijk voor innovatie- en ontwikkelactiviteiten binnen cyberweerbaarheid. De rol is fulltime en start op 29-07-2026.
Als Product Owner bij Team Impuls binnen Netwerkregie & Innovatie (NR&I) van het NCSC speel je een centrale rol in het vormgeven van innovatie en thematische ontwikkeling rond cyberweerbaarheid in Nederland. NR&I richt zich op kennisontwikkeling, innovatie en samenwerkingen binnen het cybernetwerk, zowel nationaal als Europees, en werkt altijd in publieke-private samenwerking met stakeholders en doelgroepen. Team Impuls focust op vier kernactiviteiten: het inhoudelijk bijdragen aan en overzicht bieden op experimenten (use cases) en Proof-of-Concepts in Publiek-Private Samenwerking (PPS), het geven van momentum aan cybersecurity-onderwerpen zoals Post-quantum Cryptografie, OT/IACS en Human behavior, het opstellen van position papers voor interne positionering (bijv. op AI), en foresight-onderzoek naar relevante ontwikkelingen op de (middel)lange termijn. Je bent verantwoordelijk voor het opleveren van (deel)producten en resultaten binnen financiële kaders, en zorgt dat activiteiten voldoen aan kaders op privacy, wet- en regelgeving, informatiebeveiliging en planning & control. De rol vereist sterke afstemming met stakeholders, SME’s, architecten en Waardestroommanagers, alsook het prioriteren van de Product Backlog op basis van organisatiebehoeften. Je neemt deel aan Agile Scrum-events en bewaakt de kwaliteit en compliance van de resultaten. De functie is op locatie in Amsterdam en start op 29-07-2026. Vereiste competenties zijn: Analyseren, Creativiteit, Netwerken, Omgevingsbewustzijn, Organisatiesensitiviteit, Overtuigingskracht, Plannen en organiseren, Resultaatgerichtheid.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 31-12-2026 | |
| Vaardigheden | Scrum, Agile, Product Owner samenwerking, Product Backlog Management, Product Owner (5) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Amsterdam | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Product Owner
Op Freelapp staan momenteel 105 actieve product owner-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €98–110/uur.
Bekijk alle product owner-opdrachten