Deze opdracht is gepubliceerd via TenTalent.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Software Architect Infrastructuur opdracht

 2026-08-20 20:16:58  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Software Architect voor Shared Service Center-ICT (SSC-ICT) op locatie onbekend. Minimaal 5 jaar ervaring vereist.

Voor het Shared Service Center-ICT (SSC-ICT) binnen de Business Unit Infrastructuur Services (BIS) is een Software Architect gezocht. De organisatie is bezig met het moderniseren van haar infrastructuurlandschap om robuust, veilig en efficiënt te blijven leveren aan haar klanten. De werkwijze binnen de Business Unit Infra vindt plaats volgens de SAFE Agile-methodiek. De rol vereist het vermogen om op verschillende abstractieniveaus te werken, van code en API's tot domeinarchitectuur en enterprise-afspraken. Je bent verantwoordelijk voor het geven van richting aan multidisciplinaire teams, waaronder ontwikkelteams, product owners, beheerders, securityspecialisten, infrastructuurteams en management. Daarnaast breng je structuur aan, maakt softwareontwerpkeuzes expliciet en bewaakt de samenhang tussen ontwerpbesluiten. Ervaring met moderne programmeertalen zoals Python, TypeScript, frameworks zoals REST, GraphQL, messaging, tooling zoals GitOps, Terraform, Ansible, Helm, Backstage en platform engineering is wenselijk. De rol vereist sterke communicatieve vaardigheden, het vermogen om technische vraagstukken helder uit te leggen en teams inhoudelijk te begeleiden zonder verantwoordelijkheid over te nemen. Locatie is onbekend (op locatie).

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 20-08-2031
Vaardigheden Python, SAFe, Agile, TypeScript, Terraform (7)
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Software Architect

Op Freelapp staan momenteel 15 actieve software architect-opdrachten.

Bekijk alle software architect-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 21-08-2026 · Amsterdam ·
97% match
Voor SSC ICT (Business Unit Infrastructuur Services) in Amsterdam zoekt een Software Architect voor een fulltime rol (locatiegebonden). De opdracht start op 21-08-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 22-08-2026 ·
96% match
Software Architect rol binnen het Rijk (Business Unit Infrastructuur Services) op onbekende locatie. Startdatum 22-08-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 ·
96% match
Als Software Architect werk je bij SSC-ICT, de centrale ICT-dienstverlener voor ministeries, aan het ontwerpen en moderniseren van complexe IT-landschappen. Locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Quest4 · 22-08-2026 · Den Haag ·
95% match
Software Architect gezocht voor SSC ICT in Den Haag (op locatie) voor het moderniseren van de infrastructuurlandschap binnen de Business Unit Infrastructuur Services (BIS).
Meer informatie
Funle.nl · 20-08-2026 · Den Haag ·
93% match
Software Architect rol bij SSC-ICT in Den Haag, fulltime (36 uur per week) voor vijf maanden vanaf 1 oktober 2026.
Meer informatie
BlueTrail · 20-08-2026 · Den Haag ·
92% match
Software Architect rol bij SSC-ICT (ICT-dienstverlener van het Rijk) in Den Haag, 36 uur per week, van 1 oktober 2026 tot 31 maart 2027.
Meer informatie
Funle.nl · 21-08-2026 ·
92% match
Software Architect gezocht voor Team Leverstraten binnen Business Unit Infrastructuur Services (BIS) op locatie. Opdracht alleen in loondienst (detachering) volgens Wet DBA.
Meer informatie
TenTalent.nl · 17-08-2026 · Leiden ·
REMOTE 92% match
System Architect voor Shared Service Center-ICT (SSC-ICT) in Leiden (remote mogelijk). Minimaal 2 jaar ervaring vereist.
Meer informatie
Bij Oranje · 26-08-2026 ·
REMOTE 90% match
Infrastructuur Architect voor PGB2.0 Z-domein bij ministerie VWS, locatie onbekend (remote mogelijk), start 26-08-2026.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 26-08-2026 · Anderen ·
90% match
Voor PGB2.0 Z-domein Onderhoud Organisatie zoeken wij een Infrastructuur Architect op locatie in Anderen. De rol betreft een fulltime functie zonder vermelding van uren per week of looptijd.
Meer informatie
TenMonks · 27-08-2026 · Anderen ·
90% match
Voor PGB2.0 Z-domein Onderhoud Organisatie zoeken wij een Infrastructuur Architect voor een opdracht op locatie in Anderen. De rol betreft een fulltime functie.
Meer informatie
TenTalent.nl · 25-08-2026 · Leiden ·
90% match
Voor het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) zoekt men een Infrastructuur Architect voor het PGB2.0 Z-domein Onderhoud Organisatie in Leiden. De rol betreft fulltime werkzaamheden.
Meer informatie