Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.
DICTU

De opdracht wordt uitgevoerd bij DICTU. Bekijk hier meer opdrachten bij DICTU.

Freelance Specialist Cybersecurity opdracht

 2026-10-27 04:52:51  Den Haag

Over deze opdracht

DICTU zoekt een Specialist Cybersecurity voor versterking van informatiebeveiliging in Den Haag. De opdracht start op 27-10-2026 en loopt onbekend.

DICTU, een organisatie die digitale overheidsdiensten ondersteunt voor onder meer het ministerie van Economische Zaken en andere ministeries, zoekt een Specialist Cybersecurity om de informatiebeveiliging te versterken. De rol richt zich op het beschermen van systemen tegen cyberdreigingen, het waarborgen van de beschikbaarheid, integriteit en vertrouwelijkheid van informatie, en het analyseren van risico’s bij wijzigingen en architectuurontwerpen. De opdracht vindt plaats in Den Haag, waarbij thuiswerken nog niet vastgesteld is. De Specialist Cybersecurity werkt binnen het team Cloud, Infra en Applicaties en draagt bij aan de beveiliging van systemen en diensten van DICTU en haar klanten, waaronder RVO, RDI en NVWA. Er is minimaal een hbo-diploma Informatica of een vergelijkbare technische opleiding vereist, evenals enige cybersecurityervaring. Certificering met CCSP, CISSP en/of CISA is gewenst, evenals kennis van informatiebeveiligingsvoorschriften zoals ISO 27001/2 en de Baseline Informatiebeveiliging Overheid. Technische kennis van securitycomponenten, cloud, virtualisatie, infrastructuur, Docker, GitLab, Kubernetes en OpenShift is relevant. De rol vereist agile en risicogericht werken.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 14-11-2026
Vaardigheden Agile, Docker, Kubernetes, CISSP, ISO 27001 (7)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Den Haag (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

TenMonks · 02-10-2026 · Een ·
83% match
Voor een overheidsopdracht wordt een Database Specialist / PIMS Specialist gezocht voor het beheren en onderhouden van informatiesystemen (PIMS en SVS) op locatie.
Meer informatie
MiPublic.nl · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
81% match
Deze rol betreft het beheren en onderhouden van informatiesystemen PIMS en SVS bij de afdeling Procesautomatiseringsdiensten van Stichting Waternet. De locatie is onbekend en de startdatum is 02-10-2026.
Meer informatie
LibLab.nl · Opdrachtgever: Waternet · 03-10-2026 ·
81% match
Voor Waternet wordt een Database Specialist / PIMS Specialist gezocht voor het beheren en onderhouden van informatiesystemen PIMS en SVS op locatie. De opdracht betreft fulltime werkzaamheden met een onbekende looptijd.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
81% match
Database Specialist / PIMS Specialist voor Proces Automatiseringsdiensten bij Waternet, locatie onbekend, fulltime, startdatum 02-10-2026.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 80% match
Voor Stichting Waternet zoekt men een Database Specialist / PIMS Specialist in Amsterdam voor 20 tot 36 uur per week. De opdracht start op 02-10-2026.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
80% match
Waternet zoekt een Database Specialist / PIMS Specialist voor 36 uur per week voor een opdracht van zes maanden met optie tot verlenging. De locatie is onbekend.
Meer informatie
BlueTrail · Opdrachtgever: Waternet · 02-10-2026 ·
80% match
Database Specialist / PIMS Specialist bij Waternet in Amsterdam voor 20-36 uur per week van 28 oktober 2026 tot 28 april 2027.
Meer informatie
Bij Oranje · 01-11-2026 · Utrecht ·
79% match
Ben jij een ervaren professional met een scherp oog voor procesoptimalisatie en compliance? Voor de Kamer van Koophandel zijn wij op zoek naar twee Senior Specialisten Legitiem Belang die het team naar een hoger niveau tillen. In deze cruciale positie fungeer je als de verbindende schakel tussen het management en de uitvoering. Je bent verantwoordelijk voor het waarborgen van de kwaliteit en de uniforme werkwijze binnen het domein Legitiem Belang.Jouw dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het kritisch kijken naar bestaande procedures en het vertalen van complexe kaders naar werkbare processen voor het team. Als senior adviseur signaleer je tijdig risico's en knelpunten, en adviseer je de teamlead en het management op basis van gedegen analyses. Je bent niet alleen een procesmatige expert, maar ook een mentor voor je collega's. Je biedt ondersteuning bij complexe casuïstiek en deelt jouw kennis om het team professioneel te laten groeien.Je werkt in een dynamische omgeving waarin projectmatig werken centraal staat. Door jouw proactieve houding zorg je voor een gestructureerde monitoring en voortgangsbewaking van de werkzaamheden. Heb jij de expertise om de brug te slaan tussen juridische kaders en de praktijk, en wil je een significante bijdrage leveren aan de kwaliteitsborging binnen een publieke organisatie? Dan kijken wij uit naar jouw reactie. De Eisen Minimaal een afgeronde HBO+ diploma. Minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring in een soortgelijke rol in de afgelopen 7 jaar. Aantoonbare ervaring in een inhoudelijk complexe uitvoerings- of adviesomgeving in de afgelopen 5 jaar. Aantoonbare ervaring met het vertalen van adviezen, kaders en besluiten vanuit Juridische Zaken, Compliance en andere relevante disciplines naar werkbare processen, instructies en uitvoeringsafspraken in de afgelopen 5 jaar. Aantoonbare ervaring met juridische, compliance- en interpretatievraagstukken in de afgelopen 5 jaar. Aantoonbare ervaring met functionele relaties met relevante interne stakeholders, waaronder Juridische Zaken en Compliance in de afgelopen 5 jaar. Aantoonbare ervaring met het verzamelen, analyseren en rapporteren van relevante voortgangsinformatie, kwaliteitsbevindingen en signalen ten behoeve van teamlead, management en overige betrokken stakeholders in de afgelopen 5 jaar. Aantoonbare ervaring met het inhoudelijk begeleiden, adviseren en ondersteunen van medewerkers in de afgelopen 5 jaar. Aantoonbare ervaring met wetgevingstrajecten op het gebied van UBO in de afgelopen 5 jaar. De Wensen Geen wensen geformuleerd.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 02-10-2026 ·
74% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een Database Specialist / PIMS Specialist nodig op locatie. De rol betreft een fulltime functie met onbekende uren per week.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 09-10-2026 ·
74% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een Database Specialist / PIMS-SVS Specialist nodig op locatie. De rol betreft een fulltime functie.
Meer informatie