Freelance (Technisch) Applicatiebeheerder Identity Management opdracht
2026-11-06 06:35:41 Den HaagOver deze opdracht
Technisch applicatiebeheerder Identity Management voor migratie van MIM-gebaseerde IdM-systemen bij een organisatie in Den Haag. Opdracht start op 06-11-2026 met onbekende looptijd.
Voor een organisatie in Den Haag wordt een (technisch) applicatiebeheerder Identity Management gezocht voor het migreren van verschillende op Microsoft Identity Manager (MIM) gebaseerde Identity Management (IdM)-systemen naar een nieuwe infrastructuur. De IdM-systemen zijn verantwoordelijk voor de IDU-processen, de lifecycle van medewerkersaccounts en de distributie van persoonsgegevens naar afnemende systemen. De opdracht omvat het migreren van IdM-systemen en koppelingen voor 4 departementen, waarbij persoonsgegevens veilig en correct worden doorgezet naar de juiste applicaties. Hierbij wordt samengewerkt met functioneel beheerders, netwerk-, database- en serverbeheerders, en worden technieken zoals SOAP, XML, LDAP en API's gebruikt. De rol vereist minimaal 5 jaar werkervaring als (technisch) applicatiebeheerder en minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met Microsoft Identity Manager (MIM) of voorlopers FIM/ILM. Daarnaast wordt ervaring met het migreren van complexe applicaties, PowerShell, SQL-queries en gegevensuitwisselingen verwacht. De opdracht is op locatie in Den Haag en start op 06-11-2026.
Vergelijkbare opdrachten
Alle functioneel beheerder-opdrachten →Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.
Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuutLiever zonder account? Ontvang nieuwe Functioneel Beheerder-opdrachten per mail.
| Tarief | €80–€95/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 06-11-2031 | |
| Vaardigheden | SQL, Meta (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Den Haag | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Functioneel Beheerder
Op Freelapp staan momenteel 219 actieve functioneel beheerder-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 90,- per uur (op basis van 40 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle functioneel beheerder-opdrachten Uurtarief functioneel beheerder Alle freelance IT & ICT opdrachten