Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Test engineer opdracht

 2026-06-18 20:04:56  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Test engineer voor het IAM-team (DICTU) bij Directie Informatie Voorziening, locatie onbekend (op locatie), start 18-06-2026.

Het IAM-team van DICTU, onderdeel van Directie Informatie Voorziening, zoekt een Test engineer om het projectteam te versterken binnen het GBS-project. Als tester ben je het eerste aanspreekpunt voor alles wat met testen te maken heeft, adviseert over de testaanpak en bent verantwoordelijk voor het opstellen van testgevallen en het uitvoeren van tests. Je werkt mee aan de implementatie van de dienst ‘Generiek Bevoegdhedenbeheer’ binnen het domein Identity & Access Management (IAM), waar DevOps-teams zoals ‘Identiteitenbeheer’, ‘Authenticatie’ en ‘Access Management’ actief zijn. DICTU levert ICT- en digitale diensten voor ministeries, waaronder EZK, en zet zich in voor hoogwaardige beveiliging van gegevens. De rol vereist kennis van IAM-systemen, het vermogen om deze systemen beter te leren kennen en testen te automatiseren. Daarnaast draag je je kennis over aan minder ervaren collega’s door coaching en advies. De opdracht vindt plaats op locatie, met een startdatum op 18-06-2026.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden DevOps (1)
Uren/week 36 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 2-5 jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Test Engineer

Op Freelapp staan momenteel 90 actieve test engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €84–96/uur.

Bekijk alle test engineer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 08-08-2026 · Amsterdam ·
De Belastingdienst zoekt een testautomatiseerder voor 32-36 uur per week in Apeldoorn, met een initiële einddatum op 31 december 2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 04-08-2026 · Amsterdam ·
De Belastingdienst zoekt een testautomatiseerder voor 32-36 uur per week in Apeldoorn voor een opdracht tot 31 december 2026, met mogelijkheid tot verlenging in 2027.
Meer informatie
Funle.nl · 04-08-2026 · Apeldoorn ·
De Belastingdienst zoekt een testautomatiseerder in Apeldoorn voor 32-36 uur per week, van 04-08-2026 tot 31-12-2026.
Meer informatie
Voor de Belastingdienst zoeken wij een Test Automation Engineer op locatie voor het MIH Services-team binnen de Agile Release Train Logistieke Gegevens Services. De opdracht is alleen in te vullen via detachering in loondienst (Wet DBA).
Meer informatie
TenMonks · 03-08-2026 · Apeldoorn ·
Medior Test Automation Engineer bij de Belastingdienst in Apeldoorn (op locatie). Rol binnen Agile Release Train Logistieke Gegevens Services.
Meer informatie
MiPublic.nl · 03-08-2026 · Apeldoorn ·
Opdracht voor een medior testautomatiseerder bij de Belastingdienst in Apeldoorn op locatie voor het onderhouden van een MDM-hub binnen een DevOps-team.
Meer informatie
Voor een onbekende opdrachtgever is een TestAutomatiseerder gezocht voor een specialisme in test engineering op locatie. De opdracht start op 03-08-2026.
Meer informatie
Consultant.nl · 17-07-2026 · Dordrecht ·
REMOTE
Freelance Test Engineer gezocht voor testautomatisering en kwaliteitsborging in Dordrecht, 32+ uur per week, minimaal 3 maanden met mogelijk verlenging, start 21-08-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-08-2026 · Nederland ·
Voor het Competence Center Normalized Systems (Belastingdienst) zoeken we een testautomatiseerder voor het ontwerpen, bouwen en uitvoeren van essentiële testen op locatie in Nederland. De opdracht betreft een fulltime functie met onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 10-08-2026 ·
Voor het Competence Center Normalized Systems (CCNS) is een testengineer nodig binnen een Agile DevOps-team. Locatie onbekend, opdracht start 10-08-2026.
Meer informatie