TenTalent.nl

TenTalent.nl — Intermediair voor freelancers

TenTalent is een gespecialiseerde intermediair die uitsluitend actief is in de publieke sector: gemeenten, provincies, waterschappen, rijksoverheid en andere maatschappelijke organisaties. Het platform publiceert transparante ZZP-opdrachten waarbij het uurtarief, de uren per week en de looptijd per opdracht altijd zichtbaar zijn. TenTalent richt zich op een brede set publieke disciplines: van finance en juridisch tot ICT, sociaal domein en projectmanagement. De gecombineerde expertise in publieke aanbesteding en ZZP-wetgeving maakt TenTalent een betrouwbare partner voor zelfstandigen die uitsluitend bij de overheid willen werken.

TYPE
Intermediair
KOSTEN
Gratis voor freelancers
REGISTRATIE
Vereist
OPDRACHTEN PER MAAND
1.312

Kenmerken van TenTalent.nl

  • Gespecialiseerd in ZZP-opdrachten bij gemeenten en provincies
  • Sectordekking: finance, juridisch, ICT, sociaal domein en projectmanagement
  • Transparant: tarief, uren en looptijd per opdracht vermeld

Voordelen en nadelen van TenTalent.nl

Voordelen

  • Exclusieve focus op de publieke sector — diepgaande marktkennis
  • Transparante opdrachten met tarief, uren en looptijd per opdracht
  • Brede sectordekking: finance, ICT, sociaal domein, recht en meer
  • Landelijk actief bij gemeenten, provincies en waterschappen

Nadelen

  • Uitsluitend publieke sector — geen private opdrachten
  • Intermediair neemt marge op uurtarief
  • Intake en profiel-goedkeuring vereist

Actuele freelance opdrachten via TenTalent.nl

Laden...
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Purmerend ·
Consulent Inkomen voor gemeente Purmerend op locatie (stadhuis) voor 32-36 uur per week, start augustus 2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Rijswijk ·
SPOED
Consulent Signaalgericht bij Gemeente Rijswijk in Rijswijk (op locatie) voor maatschappelijke ondersteuning van volwassen inwoners. Start 21-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Wierden ·
Juridisch adviseur sociaal domein bij Gemeente Wierden, locatie Wierden. Volledig op locatie, start 21-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Tijdelijke rol als juridisch adviseur sociaal domein bij Gemeente Twenterand, 12 uur per week, locatie onbekend, startdatum 21-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Voor de Nederlandse Spoorwegen ontwerp je als UX Designer interne applicaties voor medewerkers met focus op dienstregeling. Locatie onbekend, fulltime (40 uur per week).
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Nederland ·
Kwartiermaker Natuurbrand voor Provincie Flevoland (Nederland) organiseert regierol natuurbrandbeheersing met 2 van 3 voorgestelde dagen per week, start 21-07-2026 (onbekende looptijd).
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Alphen ·
Onboarding specialist voor HR-afdeling van DJI (PI Alphen) op locatie, start 21-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Medewerker BAG voor inventarisatie en controle van niet-woningen en BAG-gegevens bij Gemeente Twenterand, locatie onbekend, fulltime (uren per week niet vermeld), start 21-07-2026, looptijd niet vermeld.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Nederland ·
Voor Logius is een Senior Infrastructuur Architect gezocht voor de Agile Release Train (ART) Gegevens & Berichten, werkzaam in Nederland op locatie.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Utrecht ·
Senior Digital Measurement Consultant bij Nederlandse Spoorwegen in Utrecht, 2 dagen per week op locatie, start 21-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Veenendaal ·
Voor Gemeente Veenendaal wordt een bijdrage geleverd aan de eerste projectfase van het programma Grenzen aan Jeugdzorg door analyses uit te voeren en een uitvoeringsplan op te stellen. Locatie: Veenendaal (op locatie).
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Zoetermeer ·
Projectleider Civiele Techniek bij Gemeente Zoetermeer in Zoetermeer (op locatie) voor civieltechnische onderhoudsprojecten in de openbare ruimte.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Zoetermeer ·
Coördinator Loket Toeslagen bij Gemeente Zoetermeer op locatie, 32-36 uur per week, start 1 september 2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
REMOTE
Voor het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) wordt een Workplace Consultant gezocht voor een rol binnen een hybride cloudomgeving met Microsoft Azure en Microsoft 365. Locatie onbekend, mogelijk remote.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Voor Airbus Netherlands B.V. zoekt men een Lead Engineer Solar Arrays voor de Solar Arrays afdeling. Locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Voor Stedin Netbeheer B.V. als asset systeem specialist switchgear werkzaam in multidisciplinaire teams, locatie onbekend (op locatie), startdatum 21-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Rotterdam ·
Medewerker Bereikbaarheid voor Gemeente Rotterdam in Rotterdam (op locatie). Start 21-07-2026, looptijd niet vermeld.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Zevenaar ·
Directeur Organisatieontwikkeling bij 1Stroom in Zevenaar, fulltime, start 21-07-2026, looptijd tot herindeling per 01-01-2029.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Als Epic Owner Markt ben je verantwoordelijk voor het beheer van epics binnen Stedin Netbeheer B.V., met locatie onbekend en startdatum 21-07-2026. De rol vereist stakeholder management en SAFe Agile ervaring binnen de netbeheerderswereld.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Den Haag ·
Project- en procesbegeleiding voor de Taskforce Mobiliteit Mall van Gemeente Leidschendam-Voorburg in Den Haag, met werkzaamheden in weekenden en op feestdagen voor een looptijd tot 2027.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Cybersecurity Expert rol bij Nederlandse Spoorwegen (NS) voor het borgen van digitale veiligheid in complexe IT-omgevingen, locatie onbekend, fulltime (uren per week niet vermeld), startdatum 21-07-2026, looptijd niet vermeld.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Beheerder Security bij Ministerie van Defensie, locatie onbekend (op locatie), start 21-07-2026, looptijd niet vermeld.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Voor het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) als Product Owner werk je aan betekenisvolle verandering in Team ICT Opvang & Keten. Locatie en uren per week zijn onbekend.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 ·
Voor het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) is een Senior Mendix Developer gezocht voor ontwikkeling van systemen in een Agile/Scrum omgeving. Locatie onbekend, fulltime, startdatum 21-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Rotterdam ·
Voor Stedin Netbeheer B.V. in Rotterdam zoekt men een Product Owner BMR voor een fulltime opdracht binnen de energietransitie en digitalisering van het energienetwerk. De rol is op locatie in Rotterdam en heeft een onbekende looptijd.
Meer informatie
Pagina 11 van 53

Kwaliteitsanalyse opdrachten van TenTalent.nl

Analyse op basis van de 2.061 meest recente opdrachten van TenTalent.nl.

Kwaliteitsanalyse opdrachten TenTalent.nl vergeleken met alle platforms
Kwaliteitsdimensie TenTalent.nl Alle platforms
Heeft uurtarief (officieel) 16% 11%
Einddatum vermeld 39% 45%
Drie of meer vaardigheden vermeld 8% 13%
Uren per week vermeld 6% 38%
Uitgebreide omschrijving 51% 64%
Locatie of remote vermeld 52% 57%
Ervaringsniveau vermeld 28% 34%

Alternatieven voor TenTalent.nl

Veelgestelde vragen over TenTalent.nl

TenTalent plaatst professionals bij gemeenten, provincies, waterschappen, ministeries, omgevingsdiensten en andere maatschappelijke organisaties door heel Nederland.

TenTalent bemiddelt in financiën, ICT, juridische zaken, HRM, sociaal domein, beleid en projectmanagement voor de publieke sector. Dit zijn de meest gevraagde profielen bij Nederlandse overheidsorganisaties.

Ja, TenTalent vermeldt per gepubliceerde opdracht het uurtarief, het inzetpercentage en de verwachte looptijd. Zo weet je direct wat een opdracht je oplevert voordat je reageert.

Ja, als intermediair verdient TenTalent een marge op het uurtarief bij plaatsingen. De exacte opslag wordt besproken bij opdrachtverstrekking.

Meer freelance platforms per sector