Freelance Agile Tester opdracht
2026-10-20 05:20:36 RotterdamOver deze opdracht
Voor Gemeente Rotterdam wordt een Agile Tester gezocht voor 36 tot 40 uur per week. De opdracht start zo spoedig mogelijk.
Voor Gemeente Rotterdam, onderdeel van Bestuurs- en Concernondersteuning, is een Agile Tester nodig binnen het team Functioneel Beheer Generiek. De tester werkt vanuit Testing010 in een RAD-ontwikkelteam dat met Mendix werkt. De locatie is Rotterdam, met thuiswerken nog nader te bepalen. De startdatum is zo spoedig mogelijk en de opdracht heeft een omvang van 36 tot 40 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het opstellen en uitvoeren van testgevallen, het beoordelen van de testbasis (zoals userstories en projectdocumentatie) op testbaarheid, en het bijwerken van de regressieset. Daarnaast worden bevindingen geregistreerd, hertesten uitgevoerd en gebruikers begeleid en getraind. De tester werkt zelfstandig, inventief, kritisch en nauwkeurig, onderzoekt onduidelijkheden actief en deelt kennis met andere testers. Ervaring met testautomatisering met Playwright is vereist. Eisen zijn een afgeronde hbo-opleiding, minimaal 2 jaar ervaring met testuitvoering (afgelopen 4 jaar), minimaal 2 jaar ervaring met het geven van trainingen aan gebruikers (afgelopen 4 jaar), minimaal 1 jaar ervaring met werken in een scrumteam, een TMap- of ISTQB-certificaat, ervaring met Tosca, Playwright en Jira.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 20-10-2028 | |
| Vaardigheden | Mendix, Agile, Jira, ISTQB, TMAP-certificering (5) | |
| Uren/week | 36–40 uur/week | |
| Locatie | Rotterdam (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Test Engineer
Op Freelapp staan momenteel 134 actieve test engineer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 80,- per uur (op basis van 51 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle test engineer-opdrachten Uurtarief test engineer