Freelance Interim Mendix Developer (ZZP) opdracht
2026-07-28 14:20:56 UtrechtOver deze opdracht
Interim Mendix Developer (ZZP) voor een opdracht in Utrecht (hybride), 32-36 uur per week, start 17 augustus 2026, duur 6 maanden (verlenging mogelijk).
Voor een interimopdracht in Utrecht (met mogelijkheid tot remote werken) is een Mendix Developer gezocht die niet alleen applicaties bouwt, maar ook ervaring heeft met API-integraties, Azure DevOps, CI/CD en het ontwikkelen van bedrijfskritische applicaties. De rol start op 17 augustus 2026 en heeft een looptijd van 6 maanden, met de mogelijkheid tot verlenging. De opdracht is geschikt voor een ZZP’er en vereist een specialisme in Mendix development. De locatie is Utrecht, waarbij hybride werken mogelijk is.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 17-02-2027 | |
| Vaardigheden | Azure, DevOps, Mendix, Azure DevOps, CI/CD (6) | |
| Uren/week | 32–36 uur/week | |
| Locatie | Utrecht (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Mendix Developer
Op Freelapp staan momenteel 28 actieve mendix developer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €91–99/uur.
Bekijk alle mendix developer-opdrachten