Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance IT-Architect Gezondheidsinformatiestelsel opdracht

It Architect IT & technologie €125–145/uur schatting van Freelapp
 2026-07-10 14:08:06  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Voor het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport zoekt men een IT-Architect Gezondheidsinformatiestelsel voor tijdelijke extra capaciteit. Locatie onbekend, start 10-07-2026.

Voor het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport wordt tijdelijke extra capaciteit gezocht voor de rol van IT-Architect Gezondheidsinformatiestelsel. De opdrachtgever is het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en de locatie is onbekend (op locatie). De startdatum is 10-07-2026. De rol betreft de ontwikkeling en oplevering van de GIS-architectuur (GISA) op het grensvlak van programma’s en de GIS-architectuur. Taken omvatten het uitwerken van deel-architecturen voor geprioriteerde Generieke Functies binnen het GIS, met name voor standaardisatie van interactiepatronen bij de uitwisseling van gezondheidsgegevens en bijbehorende identificatie-, authenticatie- en autorisatieaspecten. Daarnaast is het opstellen en interpreteren van ArchiMate-modellen en het gebruik van bijbehorende tooling een vereiste, evenals het organiseren en leiden van werksessies met betrokken architecten, experts en belanghebbenden. Ervaring met landelijke infrastructuren zoals LSP, NUTS en Zorgplatform is een pré, evenals ervaring binnen de overheid. De rol vereist oog voor verschillende belangen, het vermogen om partijen te verbinden op inhoud en proces, zakelijke afwegingen te maken en de omgeving proactief mee te nemen.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €125–€145/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 10-07-2031
Vaardigheden ArchiMate (1)
Uren/week 32 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: It Architect

Op Freelapp staan momenteel 342 actieve it architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €99–114/uur.

Bekijk alle it architect-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

90% match
IT-architect gezondheidsinformatiestelsel voor de zorgsector in Den Haag. Op locatie, start 20-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 31-07-2026 · Anderen ·
90% match
Enterprise Architect voor Justitiële ICT Organisatie, locatie Anderen (op locatie), start 31-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 14-07-2026 · Anderen ·
90% match
Voor het ministerie van VWS zoekt men een Infrastructuur Architect (2 FTE) voor het cluster iRealisatie, op locatie in Anderen. De opdracht start op 14-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 15-07-2026 · Den Haag ·
89% match
Voor DICTU – Vertrouwelijke Informatie (VI) zoekt men een Technisch Infrastructuur Architect in Den Haag, 2 dagen per week op locatie, startend op 15-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 31-07-2026 ·
89% match
Voor een groot project bij een onbekende opdrachtgever wordt een fulltime Project Architect gezocht voor het traject 'ontvlechting DT&V' op locatie. De rol is gericht op een project met onbekende looptijd.
Meer informatie
Funle.nl · 31-07-2026 ·
89% match
Enterprise Architect voor het Ministerie van Justitie en Veiligheid (JenV), locatie onbekend, start 31-07-2026, uren per week onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 03-07-2026 ·
88% match
Voor de Belastingdienst is een Programma Architect gezocht voor een opdracht in loondienst (detachering). Locatie en uren per week zijn niet gespecificeerd.
Meer informatie
Funle.nl · 16-07-2026 ·
88% match
Freelance Solution Architect voor het GIVA-platform bij GVB, locatie onbekend (op locatie), start 16-07-2026.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 14-07-2026 · Leiden ·
88% match
Voor PGB2.0 Z-domein Onderhoud Organisatie zoeken wij een Infrastructuur Architect voor 2 FTE op locatie in Leiden. De opdracht loopt vanaf 14-07-2026.
Meer informatie
LibLab.nl · 11-07-2026 · Amsterdam ·
88% match
Architect rol bij Gemeente Amsterdam in Amsterdam (Op locatie). Detacheringsopdracht gericht op uitwerken en toepassen van cluster- en domeinarchitecturen binnen een enablementteam.
Meer informatie
Funle.nl · 03-07-2026 · Nederland ·
87% match
De Belastingdienst zoekt een Programma Architect Digital Reporting (DRR/ViDA) voor Nederland op locatie. De rol betreft een fulltime opdracht binnen het belastingdomein met focus op digitale transformatie per 2030.
Meer informatie
Funle.nl · 09-07-2026 · Den Haag ·
87% match
Voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken zoekt men een Implementatie Specialist GISIB in Den Haag, 32-36 uur per week voor een opdracht van 6 maanden met optie tot verlenging.
Meer informatie