De opdracht wordt uitgevoerd bij Koninklijke Marechaussee. Bekijk hier meer opdrachten bij Koninklijke Marechaussee.
Freelance Medior Mendix Developer opdracht
2026-10-27 05:27:38 Den HaagOver deze opdracht
Voor de Koninklijke Marechaussee (onderdeel van Defensie) in Den Haag wordt een Medior Mendix Developer gezocht voor 36 uur per week van 01-01-2027 tot 31-12-2027.
Als Medior Mendix Developer bouw je low-code applicaties met het Mendix platform binnen de Koninklijke Marechaussee (KMar), onderdeel van het ministerie van Defensie. Je ontwikkelt zowel operationele systemen als oplossingen voor bedrijfsvoeringsondersteuning, waarbij je werkt in een uitdagend IT-landschap met aandacht voor DevSecOps-principes zoals Security by Design en Privacy by Design. De applicaties worden vanaf het eerste idee ontwikkeld met deze principes in gedachten. Je werkt in een multidisciplinair DevOps-team van circa 25 FTE dat verantwoordelijk is voor kleine tot middelmatig grote toepassingen op afdelings-/brigadeniveau, waarbij je gebruikmaakt van verschillende platformen zoals (public) Cloud, SharePoint, RPA, Low Code en High Code. De standplaats is Den Haag, maar werkzaamheden zoals overleggen kunnen ook op andere locaties in Nederland plaatsvinden. Je hebt minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het gekozen eCF-profiel, een afgeronde MX certified Advanced certificering en tussen de 2 en 5 jaar ervaring met de bouw van Mendix applicaties voor organisaties. Daarnaast beheers je tenminste één software-integratieprotocol zoals REST of SOAP en heb je ervaring met het integreren van API’s in je oplossingen. Je werkt samen met senioren en geeft advies aan junioren over ontwikkelpatronen. De opdracht start op 01-01-2027 en loopt tot 31-12-2027.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 31-12-2027 | |
| Vaardigheden | Java, DevOps, Mendix, Compliance, SharePoint (8) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Den Haag | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 2-5 jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Mendix Developer
Op Freelapp staan momenteel 35 actieve mendix developer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 100,- per uur (op basis van 7 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle mendix developer-opdrachten Uurtarief mendix developer Alle freelance IT & ICT opdrachten