Freelance Operationeel Beheerder Microsoft 365 2fte opdracht
Over deze opdracht
Operationeel Beheerder Microsoft 365 voor het ministerie van Economische Zaken en Klimaat en aanverwante ministeries in Den Haag, 36 uur per week van 17-08-2026 tot 16-02-2027.
Voor het team Collaboration Services binnen Werkplekdiensten ben je verantwoordelijk voor het oplossen van incidenten en problems op Microsoft 365 producten zoals Microsoft Teams, Microsoft Exchange (Online), Microsoft Outlook en EntraID. Deze rol richt zich op de Microsoft 365 omgeving voor 25.000 gebruikers van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat, het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur en alle onderliggende diensten en agentschappen. Je werkt op locatie in Den Haag en past de Agile werkwijze toe bij het oppakken van werkzaamheden. Daarnaast onderhoud je documentatie en werkinstructies (technisch en functioneel), stemt af met andere teams en draait consignatiediensten. Ervaring met NextCloud (Files, Talk) en Open-Xchange is gewenst. De opdracht start op 17 augustus 2026 en loopt tot 16 februari 2027.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 16-02-2027 | |
| Vaardigheden | Microsoft 365, Agile, SharePoint, TOPdesk (4) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Den Haag | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.