Deze opdracht is gepubliceerd via BlueTrail. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Procesanalist (zzp) opdracht

 2026-09-08 14:24:28  Den Haag

Over deze opdracht

Procesanalist (zzp) voor iRealisatie in Den Haag, 36 uur per week, van 18 september 2026 tot 31 december 2026.

Als Procesanalist/procesmanager Life Cycle Management (LCM) bij iRealisatie, onderdeel van de directie informatiebeleid, krijg je de opdracht om een organisatiebreed LCM-proces vanaf de basis vorm te geven binnen de zorgsector. iRealisatie ontwikkelt maatwerk software en tools die bijdragen aan de digitalisering in de zorg, waaronder het PGB2.0 portaal dat dagelijks door duizenden gebruikers wordt gebruikt. De rol is gericht op Den Haag, waarbij nauwe samenwerking met ontwikkelteams, beheerteams en servicemanagement centraal staat om een stabiele, veilige en toekomstbestendige dienstverlening te waarborgen. Je analyseert de huidige situatie, identificeert knelpunten en kansen, en ontwikkelt een toekomstbestendig uniform procesmodel. Daarnaast zorg je voor de implementatie van dit ontwerp in zowel de ontwikkel- als beheerorganisatie, met impact op mens, proces en systeem. Je werkt samen met beheerteams, architecten, securityspecialisten en ontwikkelteams om inzicht te creëren in technische veroudering, risico's en vervangingsvraagstukken, en vertaalt deze inzichten naar een praktisch werkend proces met duidelijke rollen, verantwoordelijkheden, stuurinformatie en rapportages. De opdracht start op 18 september 2026 en loopt tot 31 december 2026, met een optie op verlenging. Ervaring met LCM, IT-processen en beheerprocessen (bijv. ITIL, ASL/BISL of Agile) is vereist.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden Agile, ITIL, Security by Design, ASL (Application Services Library), BiSL (5)
Uren/week niet vermeld
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 08-09-2026 · Amsterdam ·
97% match
Procesanalist voor iRealisatie (VWS) in Amsterdam op locatie, met focus op Life Cycle Management voor het PGB2.0 portaal.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 ·
96% match
Procesanalist bij iRealisatie (VWS) voor Life Cycle Management van PGB2.0 portaal, locatie onbekend. Opdracht start 07-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · 01-09-2026 · Leiden ·
88% match
Test Automation Engineer voor project PGB2.0 bij IRealisatie in Leiden, fulltime (40 uur per week), start 01-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 · Leunen ·
88% match
Head of engineering voor het cluster iRealisatie van het ministerie van VWS in Leunen, fulltime met looptijd tot 2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 01-09-2026 · Leiden ·
88% match
Test Automation Engineer voor IRealisatie in Leiden (op locatie) aan de slag met automatisering van testen binnen het PGB2.0-project.
Meer informatie
MiPublic.nl · 08-09-2026 · Leunen ·
88% match
Head of Engineering bij iRealisatie (ministerie van VWS) in Leunen, fulltime, met opdracht tot 2027 voor kwaliteitsborging en transitie naar overdracht.
Meer informatie
Bij Oranje · 08-09-2026 · Leunen ·
88% match
Head of Engineering bij iRealisatie (ministerie van VWS) in Leunen, fulltime, met focus op softwarekwaliteit en transitie naar 2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 08-09-2026 ·
88% match
Voor het ministerie van VWS (iRealisatie) wordt een Security Liaison gezocht voor het integreren van security in softwareontwikkeling en documentatie van projecten. Locatie onbekend, startdatum 08-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · 08-09-2026 ·
88% match
Voor het ministerie van VWS (cluster iRealisatie) wordt een Security Liaison gezocht voor procesmatig documenteren en security-integratie in softwareprojecten. Locatie onbekend, startdatum 08-09-2026, looptijd meerdere jaren.
Meer informatie
TenMonks · 07-09-2026 ·
87% match
Procesanalist Life Cycle Management voor PGB2.0 portaal (SVB) op onbekende locatie. Opdracht: analyse, ontwerp en implementatie van LCM-processen.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 ·
87% match
Voor het ministerie van VWS zoekt iRealisatie een Security Liaison voor het documenteren van projecten en integreren van security in ontwikkelteams, locatie onbekend, startdatum 07-09-2026.
Meer informatie
Matchd · 03-09-2026 · IJsselstein ·
87% match
RMN zoekt een adviseur bedrijfsvoering & processen voor een 3-maanden opdracht (36 uur per week) in IJsselstein om bedrijfsbreed processen en stuurinformatie te analyseren en verbetervoorstellen te doen.
Meer informatie