Freelance Project Solution Architect opdracht
2026-10-06 14:00:05 UtrechtOver deze opdracht
Solution Architect voor deelprojecten E Zaaksysteem, SIS en WOO in Utrecht op locatie.
Voor een opdrachtgever in Utrecht wordt een Solution Architect / zelfstandig ondernemer gezocht voor de deelprojecten E Zaaksysteem, SIS (Student Informatie Systeem) en WOO (Wet Open Overheid). De rol omvat het ontwerpen van een gedragen architectuur voor deze systemen, aansluitend bij de bedrijfsdoelen en de bestaande IT-omgeving. Vervolgens dient de Solution Architect de goedgekeurde ontwerpen door te voeren in de implementatiefase. De opdracht vindt plaats op locatie in Utrecht. De functie vereist expertise op het gebied van solution architecture binnen de context van overheids- of publieke sector, waarbij de focus ligt op informatiesystemen en wetgevinggerelateerde processen.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Automatisering, Zaaksysteem (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Utrecht | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Solution Architect
Op Freelapp staan momenteel 82 actieve solution architect-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 110,- per uur (op basis van 25 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle solution architect-opdrachten Uurtarief solution architect Alle freelance IT & ICT opdrachten