Freelance Senior product owner team impuls opdracht
2026-09-23 20:21:26 NederlandOver deze opdracht
Product Owner voor Team Impuls bij Netwerkregie & Innovatie (NR&I) in Nederland, fulltime op locatie. Opdracht start op 23-09-2026 met onbekende looptijd.
Voor Netwerkregie & Innovatie (NR&I) wordt een Product Owner gezocht voor Team Impuls, verantwoordelijk voor het maximaliseren van de waarde van het (business) product en de werkzaamheden van het Ontwikkelteam. NR&I richt zich op cyberweerbaarheid in Nederland en Europa, in samenwerking met publieke en private partners. Team Impuls werkt aan innovatie en thematische ontwikkeling op vier vlakken: experimenten (use cases), momentum geven aan cybersecurity-onderwerpen, positionering voor het NCSC op nieuwe thema’s zoals AI, en foresight-onderzoek naar relevante ontwikkelingen. De rol is fulltime, op locatie in Nederland, en vereist aantoonbare ervaring met het cybersecurity werkveld, minimaal 5 jaar werkervaring als Product Owner binnen een Agile/Scrum-organisatie, en certificeringen zoals PSPO I en II of CSPO. Daarnaast wordt ervaring met stakeholdermanagement, PI Planning, het vertalen van strategische doelstellingen naar epics, features en user stories, en het ontwikkelen van een productvisie en -strategie verwacht. De Product Owner werkt in directe afstemming met stakeholders, SME’s, architecten en Waardestroommanagers, en rapporteert aan de Waardestroommanager. De rol vereist kennis van privacy, wet- en regelgeving, informatiebeveiliging, en compliance-eisen binnen digitale dienstverlening.
| Tarief | €100–€120/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 23-09-2031 | |
| Vaardigheden | Scrum, SAFe, Agile, Compliance, Certified Scrum Product Owner (CSPO) (8) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Nederland | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Product Owner
Op Freelapp staan momenteel 191 actieve product owner-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 95,- per uur (op basis van 35 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.
Bekijk alle product owner-opdrachten Uurtarief product owner Alle freelance IT & ICT opdrachten